Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #33930 üzenetére

    Igen TZS kapta meg, es megis inkabb Hubai, mint Riot_Gin (elnezest kerek toled amiert kevertelek Hubaival a pancelok teren), de mar nem emlekszem, 2 emberke, es kesz :)
    Azt hiszem, hogy meg kell kerjem Erdo-t, hogy a monolit vezer oneletrajzat leforditsa, egyszeruen nincs kedvem hozza, undorodom a sok lecso dumatol.Ha az megvan, akkor a tobbihez szivesebben latok neki.
    Remelem olvassa, es lesz kedve Erdonek, hogy leforditson vagy 2-3 oldalnyi dumat, ha nem, akkor atugrom, es a vegere marad. Amugy kozben - mivel kozben meg olvasok, meg filmeket nezek - be-be jon 1-1 uj szo, vagy kifejezes, amit alkalmazhatunk pl a szereplok elnevezesenel.Pl a tegnap este/ejjel olvastam egy olyat hogy Maria Terezia magyar katonai, ott szo esett a dunai sajka'sokrol, pl Skiff a CC-ben lehet Sajka, vagy Sajkas, Ladik helyett, habar a Ladikhoz mar hozzaszoktam, annak ellenere, hogy nem jo az atforditas, mert a Skiff az valamifele vitorlas hajo szeruseg, skiffing az valami olyasmit jelent hogy felkotozod a felso tarcsvitorlat stb.Lehetne meg Kajak, de az sem vitorlas, a Barka az vitorlas, de az olasz szo, es a Ladik akkor is jobban tetszik :)
    Esetleg aki jaratosabb a folyami vagy balatoni hajozasban, az tudna mondani egy hasonlo vizi jarmuvet.Lehetne meg Pa'ka'sz, de azok asszem egy ruddal toljak a jarganyt, szoval tanacstalan vagyok :)

    Timstrike : sokat ne varj a modtol, mert nem sokban kulonbozik az alapjatektol (csak annyiban, hogy marhara stabilan fut, mert kigyomlaltuk a feleslegesen futo hibauzeneteket), valamint a sajat kiserleteim alapjan arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy van osszefugges a pihentseg szamolas, pancel sulya/beallitasai miatti pihentseg szamolas, es a gyakrabban elofordulo mikro-lagok, ertsd, apro szaggatasok kozott.Ezert a pancelok ertekeit ujra kell csinalni, regebb neki is lattam, de majd meg novelni kell a szallithato suly merteket, es azt, hogy ne faradjunk annyira az adott pancelban, valamint az 5 megszerezheto uj kepzodmenybol 2-nek adok majd +pihentseg generalast, egyreszt a szaggatas miatt, masreszt, mert rohadtul utalom, hogy nem lehet sokat futni egyes modokban, csak idopocsekolas, hogy ballagunk, meg energiaitalt iszunk stb - tudom hogy igy valosaghubb, de akkor is folosleges idopocsekolasnak erzem, mert igyis-ugyis eljutunk ahova akarunk futva,gyalog,itallal vagy anelkul, es miert pocsekoljuk a jatekos idejet, hogy nem 1 perc, hanem 5 kell neki.
    Mindharom helyszinen van zene, ezeket en valogattam, slager,metal,nepzene,par hip-hop/rap is akad kozte,amit en is ismerek, mert az utobbiak nem a szivem csucske :)
    Van meg par uj fegyver, ami gyakorlatilag nem is uj, mert lathatoak mas modokban csak epp a modellt megfeleltettem egy magyar AK klonnak, vagy egy magyar tervezesu fegyvernek, pl a Gepard 3 Elefent az az orosz SVKU vagy mi a banat, a Gepard 6 Hiuz meg egy masik stb, csak enyhen hasonlit a modell, vagy par pisztoly ami szinten hasonlit stb.Soretesbol ketto van, 1 olasz soretes, amit a magyar rendorseg hasznal/hasznalt, a masik, pedig a duplacsovu soretes puska vizszintes elrendezessel, ezt is ismeritek, a kulonbseg csak annyi, hogy Manowar Hungarian Weapons oldalt mukodteto amerikaban elo magyar srac, csinalt fenykepeket a keresemre az eredeti magyar fegyverrol, es Kardannal,Nitronal az latszik, na meg a hatizsakban.Azonban van 2 magyar AK klon is, aminek van sajat modellje.Az egyik az NGM-81, ezt a Misery fegyvereit keszito marokkoi modder csinalta a keresemre egy AK modell es Galil tar+AMD-65 markolatabol, nem lett tokeletes, de nagyjabol olyan, a masik amit szinten o keszitett, es az abszolut favorit az az AMD-65, csak eppen mellso markolat nelkul, mert egyelore a jatekban nincs olyan animacio, ami talalna hozza.Igaz, hogy valaki csinalt egy animaciot, de ahhoz a valtozathoz, ami a Misery-be fog bekerulni idovel, es nem talal ehhez.Amugy meg a modder elfoglalt, es amikor utoljara beszeltem vele vagy fel eve korul akkor kerek-perec megmondta, hogy tobbet nem foglalkozik fegyver osszetakolassal a reszemre, ha van igazi modell, akkor azzal szivesen bajlodik.Itt tennem meg hozza, hogy ismerek egy sracot, aki csinalt par magyar tank es 2vhs fegyver modellt, kerdeztem hogy tudna-e csinalni uj modelleket, de keves az ideje az ilyesmire, de nemi penzjutalom jobban osztokelne', hogy legalabb 1-2 modellt megcsinaljon, mit szoltok, ha osszegyujtenenk az osszes Stalker forumozot, tudnank neki gyujteni valamennyi zsozsot ? Aztan ha meglenne a modell, akkor azt elmeletileg be lehet tenni barmelyik reszben, mert biztos kedvet kapnanak egyes modderek, hogy animaciot, meg miegymast csinaljanak neki ingyen, ha mar megvan a modell.
    Az altalad leirtak 75%-at nem tudjuk megvalositani, mert mi nem vagyunk orosz modderek :DD , es amugy is Free eltunt, Kinsinoo pedig nem ert 100%-osan az ilyesmihez, csak meglevo/bentlevo szemelyekhez tud uj programozast hozzaadni, de peldaul ez a csempesz dolog tetszik, lehetne egy szemely, aki ugyanugy mint Szakall atvenne a kepzodmenyeket, mondjuk 10%-al tobbert, vagy egy masik, aki mondjuk Szidorovics embere es bizonyos fegyvert, vagy kepzodmenyt ker, vagy egy olyan aki a Kezdok falujaba vinne lestrapalt fegyvereket/felszerelest az ujoncok reszere.Nem tudom Kinsinoo eljutott-e arra a szintre, hogy tud uj embereket betenni, utoljara meg amikor Free is targyalt velunk akkor epp errol volt szo...

    Epp ezert mondtam, hogy gondolkozzatok, hogy mifele kuldeteseket lehetne krealni, de ne igy altalanossagban, hanem pontosan szemelyre szabott kuldikrol legyen szo.Habar egy magyar nemzeti viseletben pompazo felszolgalolanyt orommel latnek a Szkadovszkon :C

    Mirr Murr : megmondom oszinten, hogy en erre nem fogok raallni, mivel engem a zene valogatasban az a cel vezerelt, hogy megismerjuk a sajat magyar zenei kulturankat (epp ezert van tobbsegben a nepzene es a mulatos), szoval ezt a celt nem fogom holmi kabare kedveert elvetni.Valamelyik modban egyszer en is hallottam ilyesmit, es epp a tegnap olvastam a StalkerSoup forumot, ahol szinten beszeltetek errol, de szamomra fontosabb, hogy megismertessem a jatekosokat a zeneinkkel, mivel en sem ismerem java reszet, allandoan kutatom a YT-ot ezugyben.Az egyeduli dolog amit meg behoznek, es ezt mar egyszer emlitettem, hogy a Jubileumi hazba is tetetnek 1 radiot, amibol magyar komcsi zene menn, ha mar Stalker, es komcsi idok.

Új hozzászólás Aktív témák