Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz shield #16305 üzenetére

    Van a SEVA-nál is jobb, a sci bunkerben lehet kapni. Az is egybe van a maszkkal. Golyókat nem fogja meg, de amúgy baráti cucc.

    Dhampír: jó, h neked is tetszik. SGM-et akkor hagytam abba, amikor minden mutáns, zombi, stb. engem ölt a bárkánál... közben a stalker őrjárat meg kisétált közöttük... :U

    szerk.:
    Vladi úr! Szerintem amint tudsz, menj át a sci bunkerhez (Yantar), lesz pár Cordon küldi, mire megmutatják a kiutat. Szerelkezz fel, ahogy belépsz, az ormányos testvéreim rádugranak, úgy vártak már! ;]
    Onnan gang befelé a sci bunkerbe, antiradi cuccokat vigyél, meg sok skulót. Jönnek a zombájok. Le kell abálni őket. Hagyd, h közel jöjjenek, NE a mocsárba öld őket! Lehetnek a kapun belül is, még jobb.
    Hentelés után szedd össze a cuccokat, sokat megvesz a doki, jó áron. Mentés. Visszatöltés.
    Hullákat átnézed, még van náluk $$$$... Mentés, visszatöltés. Hulláknál ismét van pénz.
    Megcsinálod párszor és megvan a jó ruci, fullos fegyó. Ha elhagyod Yantart, akkor ezek a hullák eltűnnek!
    Cordonban a társad hullája, meg pl. merc őrjárat és táboruk, ahol lehet ilyet még csinálni.
    Jó mulatást! :R ;]

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák