Hirdetés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    Na mostmár meguntam. Dolgozom, írok egy prgramot, vagy valami levelet, vagy akármit, egyszer csak sötét képernyő, reset. WinXP újraindul. Máskor is előfordult már és a környékünkön volt egy - két áramnigadozás, betudtam annak. Most azonban nem ez volt a helyzet. Egymás után háromszor indult újra a gép WinXP alatt. Az Event Viewer (nem tudom magyar XP alatt mi lett a fordítása) nem jelzett application, vagy system hibát. Minden jónak tűnik. Miután az XP csak pár percig tudott megmaradni, betöltöttem a vinyón lévő másik oprendszert, egy Win2000 Advanced Servert. Ez simán bebootolt és nem volt reset. Vissaztértem az XP - hez és már itt sem. leellenőriztettem a ScanDiskkel a lemezfeleületet, nem talált hibát a fájlszerkezetben. Különlegesen húzva sincs a gép, csak a józan ész határain belül. A konfig így néz ki:
    Asus TUSL2 - C, Celeron 900/1200Mhz, Leadtek GeForce2 Ultra VGA, 512MB Ram, Sony CD olvasó, LG CD író, Yamaha hangkártya, 300 Wattos Codegen táp. Van valakinek ötlete, hogy mi a frásztól indulhat újra néha többször is??

Aktív témák