Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    Sziasztok! Megoldódott a telefonom kálváriája, volt egy Redmi note 4 3/32es telefonom, Nem tudtam telepíteni rajta mert nem volt jó a microusb panel, és a gombjai sem voltak a legjobbak, nem mai telefon. Vettem egy másik redmi note 4et a jófogásról örültem mint majom a farkának, hogy az jó lesz " azt ígérték a jófogáson hogy igen" Megjött a póstás, átvettem megnéztem, már az gyanús volt hogy be volt kapcsolva, kérte a jelszót. Magamban mondtam milyen jelszót kér ez?! Persze hogy a miui jelszót. "előző gazdijét." Őt megkérdeztem nem tudta. Mondván örökölte, a telefont. Mivel a format és a teljes flash nem oldotta meg a jelszó kicselezését, így fogtam, szét szedtem, és ami a másikba kellett át raktam oda, kellett a microusb panel, egy kábel, ami a telefonon belül volt oldal, fekete kis hosszú izé, miután kicseréltem a rosszat a jóra, láss csodát, rendesen megy a kicserélt microusb panellel az előző telefonom, látja a pc.. Most ott tartok hogy unlockolom majd tolok rá egy android 10et. De bameg... :DD :)) Most vettem pofont utoljára onnan.. Na mindegy megoldódott a dolog, kicseréltem az újból apanelt át raktam a régibe ennyi. Mintha új lenne. Annak írom akit érdekel :D.
    Szopóhollandi. :)) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák