Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimmy399

    senior tag

    Sziasztok!

    Végigolvasva a hozzászólásokat, nekem az a véleményem, hogy ha valami új van, akkor az azonnal magával hozza az ellenállást. Használtam win3.1-től kezdve win8-ig bezárólag szinte minden desktop windows-t. Mindegyikbe volt valami jó, valami jobb. Mindegyiket szokni kell/kellett. Ahogy feltettem a Win8-at, és kipróbáltam, az igazat megvallva, nagyon tetszik ez a csempés rendszer. Az is tetszik, hogy az egeret a bal sarokba kell vinni, meg az is, hogy a jobb oldalra, ha le akarom állítani a gépet. Baromi jó, végre valami újdonság! :D Valahogy nem is bánom, hogy ilyen merészet készített a Microsoft, épp itt volt már az ideje. Én nyitott vagyok az újdonságok terén, és tetszik is. Nagyon hamar megszoktam, és meg is lehet szokni szerintem. Mondom úgy, hogy win7-et relatíve kevesebbet használtam, mint windows xp-t. Most XP-ről jöttem át 8-ra, és egész tetszik ez az egész 8, mégha csak CP is. Valahogy jobban fut a gépemen mint a win7. Ez jó pont, mert nem mai gépem van, hanem csak egy PIV 3Ghz-es 2 giga rammal megtámogatott lapom csupán. Ez azért nem rossz.
    Szóval egész pofás rendszer, baromira tetszik. :) :C :K

    --- N/A ---

Új hozzászólás Aktív témák