- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen egeret válasszak?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- OLED TV topic
- Gaming notebook topik
- Steam Deck
Új hozzászólás Aktív témák
-
Az ilyen írásokhoz kialakuló topikokban azért valaki mindig elmondja, hogy van ezzel foglalkozó Linuxos Kezdő topik! (rutinosabb Linuxosok ha bemutató cikket írnak, mindig belelinkelik a Linuxos topikokat is) Ha az érdeklődő oda átmenne, akkor a rengeteg kérdésből kaphatna képet, de ha nem megy és elhiszi, amit itt harc közben mondunk....már elnézést, de erre mit mondjak?
Én amikor elszántam magam, akkor nekiültem és olvasgattam, keresgéltem a topikokat. Ha egy cikkben olvasom, hogy van egy sokkal superebb oprendszer, mint amit addig használtam, azért az alapján nem valószinű, hogy beleugrok!
Ha valaki ennyire felületesen használja az egysejtjeit, az viszont tényleg ne is próbáljon semmit használni, de erre utaltam az imént is, hogy ezek az emberek a Wint se maguk telepítették.
Aki viszont tud Windowst telepíteni, az képes Linuxot is! szerintem(#739) Ispy
Na akkor tisztázzuk! Hány főtől lesz tábor egy embercsoport?
Te amúgy ellenségesen táboroztatttál itt népeket, a kolléga meg barátian! Esse min1 ám!
Új hozzászólás Aktív témák
- Garanciális Gamer Számítógép, PC (RTX 3060Ti, I5-10400, 16GB Ram, SSD) Beszámítás! Posta ok! (37)
- Garanciális Gamer Számítógép, PC (GTX 1070 8GB, I3-10105, 16GB Ram, SSD) Beszámítás! Posta ok! (36)
- SAPPHIRE Radeon RX 6650 XT PULSE 8GB + 1 év gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T420 - i5-2GEN I 4GB I 320GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP ProBook 645 G1 - AMD A6-5350M I 8GB I 500GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest