Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz depmod #46 üzenetére

    Egyéni igények, egyéni megoldások.

    Nem a kábelezésre gondoltam egyébként, hanem arra, hogy PC-n állandóan csak a pöcsölés, tökölés van. Bugos játék, későbbi játékmegjelenések, ha már kicsit nem figyelsz oda a gépedre, akkor rögtön fps csökkenések, nagyobb töltés idők, akadozások vannak. Fotelból nekem szenvedés lenne az bill+egér kombó, a joyokat meg állandóan állítgatni kell. Túl komplex szerintem egy PC arra, hogy csak játékra legyen használva.

    Ezzel szemben xbox elé leülsz, kényelmesen elindítod a joy-al a gépet, és már tolhatod is! Nem fog kilépni, nem kell ilyen trükk, meg amolyan patch, nem kell konfigolni a joy-t, nem kell félni attól, hogy mikor fog leesni 40-ről 20 az fps, egyszerűen csak leülsz kényelmesen és élvezed a játékot.

    Én játszottam sokat PC-vel, és Xbox 360-al is, van összehasonlítási alapom. Először PC-n játszottam, majd jött az Xbox360. Teljesen másképp éled meg a játékot. Már ott kezdődik a dolog, hogy nincs az, hogy leülsz és akkor 5 percenként váltogatod a játékot, mert olyan szar, hanem ha elindítasz egyet akkor a feeling miatt 1-2 óráig biztos nem hagyod abba. Nem tudom megmagyarázni miért van így, de saját magamon tapasztaltam. Ennyire más dimenzióba helyezi a játékélményt.

    Mostanában elkezdtem újra nézegetni a PC-n való játékot (5670 ddr3 -> 5670 ddr5 -> gts 450 -> gtx 460), aminek következtében például az lett, hogy a Batmant már nem is akarom játszani, aminek az első részét xbox-on játszottam ki, és azt mondtam, hogy ez minden idők egyik legjobb játéka!

    Nem mondom, hogy nem szebb a PC-s grafika, de 2-3 m-ről már észrevehetetlen a különbség. És akkor kb ennyi volt a PC előnye részemről.

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák