Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz gyulank #301 üzenetére

    Fordítsuk meg a kérdésed: Miből gondolod azt, hogy a zenét hallgatva töltők az átlagemberek? Azt gondolod, hogy a powerbankos felhasználok az átlagemberek? Hát, nagyon el vagy tévedve. Továbbá az üzleti felhasználók sem átlagemberek.
    Ettől függetlenül nem csak Android létezik, ott vannak az MS / BlackBerry telefonok, mindegyik százszor jobban illik egy üzleti/vállalati felhasználásra, mint akármelyik Andoridos telefon.

    "Erről az üzletemberes melóról már írtam... És tehetsz róla... Arról is tehetsz majd, ha nem lehet töltőről használni. Mert annak örülnél, ha azt se tehetném meg. Mert engem nem érdekel, hogy te nem használod. Tőlem használhatnád. De én tőled nem."

    Ezt a gondolatmenetedet abszolút nem értem. Bár biztos velem van a probléma, de még soha nem voltam olyan üzleti úton, hogy naponta ne lett volna számtalan lehetőségem tölteni a telefonomat, legalább este a szálláson. 1 napot meg akármelyik optimalizálatlan Androidos szutyok kibír. Ha mégis így jártál, akkor vegyél megfelelően optimalizált telefont: Apple, MS, BB.

    (#302) Kopi31415: Töltőt minden telefonhoz adnak, akármikor használhatod, nem kell X évente cserélni, és gombokért veszel. Ráadásul akár éjjel-nappal használhatod.

    (#303) SchumiBácsi: Most azért, mert 3 évvel ezelőtt volt egyetlen ilyen eset, és valamiért sehol nem tudtad tölteni a telefonodat (meló, iskola, stb.), valamint nem bírtad ki zene nélkül (mivan???) most ezért akarsz ilyenre beruházni. Veszel powerbankot és feltöltve fogod tárolni, hátha megint 4 napig elmegy az áram?

    (#312) gyulank: Valamit elszámoltál, mert egy 50 cm^2 napelem olyan 0,7-0,8 Wp teljesítménnyel bír (jó, típustól függően lehet gyengébb, ez egy jó eset).

    (#308) nlpK: "Ez az "1 évente cserélek telefont" divat is maxi gáz, sok értelmes aspektusból nézve, de SZVSZ még a 4 évente felfogás is igen sok..."
    Egyetértek. Bár sajnos a kevés év Android vonalon reális. Azért a 4 év nem tűnik túl kevésnek, nekem most 3+ éves telefonjaim vannak, néhány (inkább néhány megfelelően "optimalizált") weboldalon igen csak lassú. Bár kérdés, hogy ez a telefon hibája-e, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák