Hirdetés

2017. október 17., kedd

(#1) b.

b.
(PH! addikt)

lehet venni Z alaplapot 30 K alatt, ha nem is sokkal.( 29 K)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#2) prolad

prolad
(őstag)

Arról van valami infó, mikor jönnek itx-es am4es lapok? Tetszik a ryzen, vennék is, de itx fölé nem akarok menni.

Xiaomi mi mix

(#3) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Streacom DB4 jó lenne Raven Ridge apuval és ssd -vel.Játékos szoba dísz lenne belőle.Valódi silent kocka lenne egy passzív táppal.

Középkategóriás kártyák most nincsenek,de nem is csoda. ;]

[ Szerkesztve ]

Milyen videókártyát vegyél? Ne tőlem kérdezd! Magam is tanácstalan vagyok.Hol ezt,hol meg azt venném!

(#4) QwErTy42 válasza b. (#1) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

Olyat, aminek a felszereltsége is pariban van? M.2 SSD sok USB és hasonlók? A cikkben erre hegyezték ki az összehasonlítást.
Komolyan kérdezem, mert nem vagyok tisztában a piaci lehetőségekkel.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) Kisgépkezelő válasza prolad (#2) üzenetére

Kisgépkezelő
(tag)

A Biostarnak van kétféle is, de elég szegényes felszereltséggel. Az Asrocknak és a Gigának viszont bejelentett nemrég néhány jobban felszerelt B350-es és X370-es lapot, csak kérdés, hogy mikortól lehet őket kapni idehaza.

(#6) deja vu

deja vu
(PH! addikt)

Streacom DB4 házról már láttam tesztet régebben. Nagyon tetszik külsőre.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#7) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Ha van gagyi ami kiüti a giccsmérőt, akkor az az egér az...

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#8) b. válasza QwErTy42 (#4) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Z deszkák már alaptól jól felszereltek, mivel adott Foglalathoz a 3 chipsetből a legjobb.itt[link] a legolcsóbb Z170 13 USB, M.2 SSd USB -C stb stb.
míg a cikkben ajánlott 23 K -s lap[link] meg s em közelíti felszereltségben ezt, tehát az a +7 ezer forint vissza köszön a lap extra szolgáltatásaiban.( 4 memória foglalat 2 x PCIE 16, USB -C, SLI támogatás stb stb) Z 270 pedig kb 34 től kezdődik.
Ami extra a B chispettben az az, hogy lehet benne tuningolni de egyébként az AMD B lapokat nem az Intel Z lapokhoz kellene hasonlítani, hanem az Intel B hez,[link] amik 19 ezertől kezdődnek.
Ha valaki nem akar tuningolni, akkor ez a felállás.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#9) icon

icon
(HÁZIGAZDA)

A billentyűzetek meg bár olcsók, de angol kiosztásúak.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#10) cl.aci válasza b. (#8) üzenetére

cl.aci
(fanatikus tag)

Csak a kedvedért, majdnem egy árban vannak az egyik a volt "csucs" a másik meg a közápkategória, a felszereltség meg ugyan az. :U

Bocs a chipset kimaradt.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#11) Füleske

Füleske
(őstag)

Az az Asrock lap ránézésre is "felső középkategóriás" "tuning" lap. :U

(#12) QwErTy42 válasza Füleske (#11) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

Nem működik a link.

(#13) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)

Ezek a DeepCool cuccok egész jól "néznek" ki, vajon a minőség milyen? (Nagyon sz@r?)

Értem én, hogy passzív... De a mostani alkatrészek amik bele menne, jó esetbe halk és kis tdp osztályba tartozó cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#14) stb123

stb123
(tag)

A cikkből eltűnt az egér és egérpad felhozatal!?

"A vörös dizájnú Genesis után újabb, gamer kiegészítős márkát vezetett be a lengyel bázisú Natec: a Fury termékek kedvező árazást és fekete-kék színvilágot tudhatnak magukénak. Egérből egyelőre csak a Huntert láttuk a hazai kínálatban, ami egy jobb kézhez és tenyeres fogáshoz igazított, hatgombos, világító modell, melynek optikai érzékelője legfeljebb 4800 dpi felbontásra képes. Mellé – pontosabban alá – a Challenger szövet egérpadot kínálja a Fury háromféle méretben. Az egér 3500 forintba, az alátétek 900, 1000, illetve 1500 forintba kerülnek, tehát tényleg nem drágák."

Reggel mobilon még olvastam róluk! :F

(#15) L3zl13

L3zl13
(PH! félisten)

Ez konkrétan az első Lian Li ház ami tetszik.

Mondjuk a videóban, mikor megmutatták a házat "minden komponenssel beszerelve" a procin még nem volt hűtés... :D

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Füleske válasza QwErTy42 (#12) üzenetére

Füleske
(őstag)

Milyen link ?

[ Szerkesztve ]

(#17) QwErTy42 válasza Füleske (#16) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

Mellé.

Erre akartam: (#10) cl.aci

(#18) sanchezsa válasza sanchezsa (#13) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

És halkan lehűti a venti*

(#19) csako válasza sanchezsa (#13) üzenetére

csako
(őstag)

A halk és a néma között van különbség :P
Kit mennyire zavar. :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Ezek a Fury cuccok már tényleg a legalja kategória, mintha ennek a gémőr RGB és maxi igénytelenség szindrómámnak a paródiái lennének...

A Creative hangfal OK, hogy tud SD-s lejátszást, de kijelző nélkül ezt kb. tolhatod "vakon", meg "shuffle" módban, aminek megint csak semmi köze normális zenehallgatáshoz... (Mint kb. az ilyen hangszórók 90%-ánál).

Érdekes a Noti piac alakulás is: 2011-ben vettem a 2.1GHz-es DC, 250GBHDD-s, 2GB RAM-os Samu noti-mat 15K-val olcsóbban, mint ez az Asus X556UA-t. Persze, ez is előrelépés, de korán sem akkora, mint azt a 6 évnyi különbségből következtetni lehetne...

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#21) sanchezsa válasza csako (#19) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

Hát :D. Biztos van olyan vájtfülű :D.

(#22) bulletstorm válasza sanchezsa (#13) üzenetére

bulletstorm
(tag)

Nekem egy deepcool tesseract hazam van az pl nem tul szep, de jonak mondhato.

a függvény ellentéte az állvány...

(#23) Tidus

Tidus
(őstag)

Úgy látom hogy ezeken a Ryzen deszkákon nem nagyon erőltetik a DP. portot.
Pedig nem ártana, ha már van hozzá monitorja is az usernek.

..."Fortune favors the bold"...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.