Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ///Krisz\\\

    senior tag

    Nekem is sikerült kicserélnem a dobozt kártyára. Elég gyorsan és könnyen ment a csere, a beüzemelés már kicsit megizzasztott.
    Egy ilyen Samsung LED TV-énk van: kábel bedug, matrica leszed, kártyafoglalat bedug, kártya bedug. Ezután bekapcsolom a TV-t, egy kis CI lista nevezetű ablak fogadott amin felismerte a UPC-s kártyát, de egyfolytában valami error-t dobott, hogy nem tudod csatlakozni, mondom nem foglalkozom vele inkább nyomok neki egy auto csatorna keresést, talált 166 analóg adót és 0 digitálisat, elkezdem nézni a csatornákat amit talált, hát nem néztek ki analógnak, pont a Nat Geo HD-n ment egy olyan adás... (még a bolhákat is láttam a kutya szőrén) szóval ezt ennyiben is hagytam, vagy a UPC rontott el valamit vagy a TV ilyen hülye, mert keresésnél analógnak ismerte fel, de amikor lépkedek az adók közt akkor már DTV-t ír.
    Ékezetes betűket nagyon hülyén jeleníti meg, de remélem ezt majd javítják.
    Ezeket leszámítva elégedett vagyok a cuccal, mert végre gyors a Guide, átrendezhetem az adókat, mínusz egy távirányító, -"áramzabáló" és eggyel kevesebb cucc a TV alatt. Mondjuk a csatornaváltást nem mondanám gyorsnak, de a box-hoz képest még ez is gyorsult.
    És hát a UPC ért a beetetéshez, mert most az összes adó bejön, de minden, HBO-k is (tudom, amire nem fizettem elő az elfog tűnni), de amikor megnéz az ember egy fullHD-s filmet TV-ben akkor azért elgondolkozik, hogy lehet hogy megér egy ezrest (de nem :DDD ).

    "Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

Új hozzászólás Aktív témák