Hirdetés
- 15 éves a Google Chromebook
- Projektor topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen ÚJ notebookot vegyek?
- Egyre jobb a SteamOS Intel platformon
- Milyen egeret válasszak?
- OLED TV topic
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sinesol
veterán
Jah, hát nálam nincs se oc, se uv, túlságosan lusta vagyok beállitásokat finomhangolgatni, a belefeccölt időről nem is beszélve, szóval jó nekem ahogy van, gyári minden.

Max az alaplapi OC profilt kapcsoltam be régebben, de a mostani rammal felejtős, mivel akkor csak 2133-mhz-en hajlandó bootolni, igy marad auto-n minden, akkor a ram is gond nélkül megy a gyári 3600mhz-en. -
Vigneau
félisten
Nálam stabilitás tesztre szolgál UV alatt. Viszont ha ebben van hiba, akkor komolyabb játék alatt is lesz. Manapság azonban inkább retrózok, a S.W.I.N.E. alatt fel sem tűnt a probléma.
-
Sinesol
veterán
Az 576.02-vel én ma este így jártam.
Time Spy alatt a hotspot felszaladt 103°C-ra, beragadt a GPU 25°C-on az Afterburner szerint. Szerencsére a GPU throttlingolt, elvileg nincs semmi baja. Az eggyel régebbi 572.83 driverrel az eset után gond nélkül lement a teszt.
Szerencsére sosem futtatok ilyen szintetikus benchmarkokat, nem látom értelmét, igy ebbe még nem futottam bele és azt hiszem nem is fogok.
-
Vigneau
félisten
Az 576.02-vel én ma este így jártam.
Time Spy alatt a hotspot felszaladt 103°C-ra, beragadt a GPU 25°C-on az Afterburner szerint. Szerencsére a GPU throttlingolt, elvileg nincs semmi baja. Az eggyel régebbi 572.83 driverrel az eset után gond nélkül lement a teszt.
-
Cassi
őstag
576.26 hotfix. Javítottak egy pár dolgot, de a black screen bug megoldásáról mintha letettek volna. Szarlapátolás a végtelenségig.
-
Sinesol
veterán
A legutobbi driver van fenn 3060ti mellett es semmi gond nincs vele, mondjuk a korabbival sem volt, ami valamelyik ket hettel ezelött kiadott volt, szamat sose nezem, szoval nem tudom.
Mostanaban Dota2, Stalker2 es a Hogwarts Legacy ment, mind hibatlanul futott.
-
kolopele
nagyúr
Akinek még nincs 5xxx szériás kártyája az tegye vissza az 566.36 - ot, vagy annak a hotfixét, az 566.45 - öt. Ez volt az utolsó jó drivere a zöldeknek.
-
Bossp
addikt
Igen....és ezzel mit szeretnél mondani, mert nem igazán értelek?
Hogy egy akár meghibásodáshoz vezető drivert kint hagytak komment nélkül a züldek

-
Frorika1972
csendes tag
-
Cassi
őstag
-
hadogabi1
senior tag
Legfrisebb bios van a x670-e lapomon. Leirtam hogy csak emiatt raktam újra a windowst is.
-
Att1la.
őstag
Ne beszelj mar hulyeseget. 5090 el van akinek jo van akinek nem. Nalam pl nem jo az asztal sem. 2 napja vol win reinstall vga driver nelkul nincs gond felrakod es csikoz es fekete kepernyo stb. Gamek alatt rendben van. 4090 et vettem ki a gepbol azzal semmi baj nem volt. Szoval igen driverhiba es vicc egy 1.3 millas kartyanal.
Neki Intel van. Azt mondják, hogy többségben AM5 platformon vannak a hibák, főleg B650/X670.
Legfrissebb biost és Windowst is újra kell tenni amikor berakod az 5090-et a gépbe. Kábelből is csak Ugreen 2.1-est szabad használni.
-
hadogabi1
senior tag
Ne beszelj mar hulyeseget. 5090 el van akinek jo van akinek nem. Nalam pl nem jo az asztal sem. 2 napja vol win reinstall vga driver nelkul nincs gond felrakod es csikoz es fekete kepernyo stb. Gamek alatt rendben van. 4090 et vettem ki a gepbol azzal semmi baj nem volt. Szoval igen driverhiba es vicc egy 1.3 millas kartyanal.
-
mmdms
addikt
Egyenlőre hibátlanul működik. 4070ti hibás gpu hőmérséklet kijelzés javítva lett.
Halkan megjegyezném hogy 4-es szériájú kártyákhoz a honlap keresője ezt a drivert nem listázza ki, csak a 76.02-est.
-
BreamHunter
tag
-
NvidiaRTX
őstag
-
Robitrix
senior tag
Vagyis javítják a javítást. És a javítás javításának a javítása mikor érkezik?
-
RobbyJr
addikt
Sima kép a hátterem. Tegnap este játszottam, majd elkezdett villogni a kép
alsó egyharmada. Amikor kiléptem, a fekete háttér fogadott. Újraindítás után helyreállt. Ma pedig reggel bekapcsoltam a gépet, de nem csináltam rajta semmit.. Egy óra múlva bekapcsoltam a monitort, és fekete háttér megint.Hát ez nem hangzik jól. Ha idle alatt eldobja a képet, olyan mintha túl vissza venne a feszültségből, és elszáll a kártya.
-
Kerio
őstag
Sima kép a hátterem. Tegnap este játszottam, majd elkezdett villogni a kép
alsó egyharmada. Amikor kiléptem, a fekete háttér fogadott. Újraindítás után helyreállt. Ma pedig reggel bekapcsoltam a gépet, de nem csináltam rajta semmit.. Egy óra múlva bekapcsoltam a monitort, és fekete háttér megint. -
RobbyJr
addikt
-
Kerio
őstag
-
Att1la.
őstag
-
Frorika1972
csendes tag
Egyenlőre hibátlanul működik. 4070ti hibás gpu hőmérséklet kijelzés javítva lett.
-
ddaydome
senior tag
Csodás. Én úgy gondoltam hogy 2025-ben egy ilyen akadályt nem ügy megugrani. Tévedtem...
Ez Lucasrts hiba, egyedül ott fordult elő. Soha sehol nem volt ilyen.
-
Kerio
őstag
Legalább most időnként a Windows asztal is eldobja a hátteret.
-
errorcode06
őstag
Ha valaki nem ért annyira hozzà, akkor azonnal ràirja, hogy driver hiba.
A lucasrtsnàl Star wars jàtékoknàl van egy érdekes hiba.
Ha apu-d van es kulso amd kartyad es auto felismers modban van a bios, akkor el sem indul a jatek, mert driver hibat jelez. De ez csak a Lucasrtsnàl van.
Nagyon sok olvasgatàs utàn làttam erről egy bejegyzést egy külföldi fórumon. Külsőre àllítva egyből minden ok lett.Csodás. Én úgy gondoltam hogy 2025-ben egy ilyen akadályt nem ügy megugrani. Tévedtem...
-
ddaydome
senior tag
Ha valaki nem ért annyira hozzà, akkor azonnal ràirja, hogy driver hiba.
A lucasrtsnàl Star wars jàtékoknàl van egy érdekes hiba.
Ha apu-d van es kulso amd kartyad es auto felismers modban van a bios, akkor el sem indul a jatek, mert driver hibat jelez. De ez csak a Lucasrtsnàl van.
Nagyon sok olvasgatàs utàn làttam erről egy bejegyzést egy külföldi fórumon. Külsőre àllítva egyből minden ok lett. -
Bossp
addikt
Az annyi mintha futó szalagon gyártanák.
Merje mégegyszer nyomni hogy AMD-t soha mert ilyen olyan a driver...
Utolsó kártyáim sorrendben : rtx 3080, 6900 XT, 7900 XTX, 4080, 5080. Hát jóval nagyobb cumi volt a zöld oldalon.... -
hokuszla
senior tag
-
RobbyJr
addikt
-
Fecogame
veterán
-
Sinesol
veterán
Pontosan mit jelent az, hogy ” ipari menyisegü hiba” ?
-
s.bala31
őstag
"Az egyes játékok nem omlanak össze a shaderek fordításakor." Sajnos a Stalker 2 ugyanúgy összeomlik shaderezésnél ha 4K felbontáson hagyom, viszont 1440p-n végig megy.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- 15 éves a Google Chromebook
- LEGO klub
- Projektor topic
- A Xiaomi robot az otthoni villanyautó töltést is megkönnyíti
- A Jolla Sailfish OS-ével dob piacra telefont a Commodore
- Melyik tápegységet vegyem?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Milyen ÚJ notebookot vegyek?
- Egyre jobb a SteamOS Intel platformon
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- További aktív témák...
- MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- PowerColor Radeon RX 6700XT 12GB GDDR6 192bit - GARANCIA, SZÁMLA, UTÁNVÉT - Akár beszámítás is!
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Garanciás fehér 4090
- Lenovo IdeaPad Slim 3 15 Intel Core 7 240H 16GB DDR5 RAM Sötétkék Hosszú GARANCIÁS!
- Apple Watch Ultra 3 (2025) 5G 49mm Black Titanium + Alpine Loop M Black / 27% áfás ár
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- PS3 új játékok
- Apple Watch Series 8 41mm Silver Aluminum Case Használt 88% akkumulátorral
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Majd DDU-val lepucolom és újra fel.


