- Computex 2025: Már a vízhűtés sem idegen az osztrák hűtőspecialistától
- Computex 2025: Jól sikerült a be quiet! belépője a perifériák világába
- Computex 2025: Nézzük miket mutat idén a DeepCool!
- Comptex 2025: Házak, tápok és kézikonzolok az Antec standján
- Computex 2025: Profi SSD-k, hűtők és más kiegészítők az Adata standján
Új hozzászólás Aktív témák
-
Egzee
őstag
GTA 4 alá kell
-
Drenadar
veterán
Juj érdekes eredmények. köszi hogy megkerested, én ilyet nem találtam, pedig általában elöbb keresgélek és csak ha nem találtam utána kérdezek. a dx11 sajna érdekes lehet mert várom a win7-et, és gondolom ha bejön az embereknek a win7 akkor végre elkezdenek dx11-re játékokat írni. eddig ugye az xp miatt nem érte meg nekik komolyan fejleszteni dx10-re.
-
Ari18
őstag
Itt megkeresed a 9800GTX+-t és a 4890-et. 10%-al tud többet a te kardinál a 9800GTX+.
Szerintem megérné már most, ha nem érdekel a Dx11. -
Drenadar
veterán
köszi a válaszod!
Ari18: nem tudom nélkülözni, és szerintem mindenképpen megtartanám a kártyát
van ismerős akinek jól jönne (ismerőstől nem kérek pénzt érte), vagy ha veszek egy ATI-t jó lesz mellé physix kártyának
igazából nekem elég a kártya. HD-nél érzem hogy kevés, meg ugye crysis nem egedi a full HD felbontást mert kevés rajta a ram. de amúgy jó kártya, csak érdekelne mennyivel tud többet egy sapphire féle HD4890-es teljesítményben
-
Hebry
senior tag
Nem gyenge kártya, de szerintem már mindenki az új szériára vár.
Joggal. -
M@trixfan
addikt
Szerintem még mindig a Crossfire-höz kell a 2 GB...
-
Cyberpunk
félisten
2GB Vram
hmm nem rossz. Az ilyen karikon már tényleg van értelme
Csak az a 32 bites XP ugyehehe ami mondjuk engem nem érintene Vista x64-el
Tetszetős ez a hűtés csak nekem szúr szemet hogy ez is befűti a házat -
Xaels
félisten
Jó kártya az a 88GTS512 és azt tanácsolom, hogy pár hónapot még húzz ki vele hátha nem kell már olyan sokat várni az új VGA szériákra és akkor megtakarítasz pár ezrest addig úgy sem jönnek komolyabb játékok és még utánna sem hinném, hogy olyanok jönnének amik totál kifektetnének egy ilyen kártyát, igaz már lehet kell majd 1kis kompromisszum.
A kártya igen impozáns lett és elgondolkodtató lehet ha jó árban érkezik hozzánk is, de az új szériát mindenképp érdemes megvárni, hogy mit tud.
-
Drenadar
veterán
egy kérdésem lenne ha lehetne
nem értek hozzá azért is kérdezek. Nem kell tesztet linkelni (én nem találtam), de kb mekkora pluszteljesítmény lenne egy 88GTS512-höz képest? megéri váltani?
Valaki aki úgyérzi tudja a választ az nyomjon nekem egyet idemármint választ.
-
nesa
veterán
Ez 32 bites xp alatt mar hasznalhatatlan
-
LackoMester
addikt
szép meg minden,csak nincs értelme-bár tény jó marketing fogás a 2Gb memó...megvárjuk az 5x sorozatot
-
szki
őstag
Azért még odébb van, hogy jönnének olyan dx11es kártyák, melyek a 4890-et aláznák...
Ha már 2 GB ram, akkor miért nincs DisplayPort? Full HD-nál nagyobb felbontáshoz kell 2 GB ram, és akkor már nem elég a DVI/HDMI...
-
GTA4 Edition
-
ProEvoFan
nagyúr
-
AtHoS
nagyúr
Lehet csak kötekedés részemről, de ez a cím "Újabb Radeon HD 4890-et módosított a PowerColor" szerintem teljesen értelmetlen a hír tartalmához.
Nekem az jön le belőle, hogy a HD 4890-ből kijött egy újabb széria amit módosított a PowerColor, holott a hír arról szól újabb: módosítást végzett az eddig is már meglévő gyári speces HD 4890-en.
Most többször egymás után átolvasva az eredeti címet azt is le lehetne szűrni belőle, hogy ha darabszámosítanánk a módosításokat, akkor előzőleg már egy HD4890 kártyát módosított a PowerColor és most egy másik HD4890 kártyát is módosított. Ergo sorozatgyártás semmiképp nem jön le a címből. Olyan luxuscikk feeling-et kelt.
De persze ez lehet csak nekem okoz aggályokat -
Loretto
veterán
Csak a kép nem az igazi.
-
shteer
titán
HD3850 ZEROtherm-mel volt egy hét tapasztalatom, abszolút jól hűt
-
Xirtam
veterán
2GB
-
Pepe78
őstag
A Zerotherm cooler nagyon bevált.
A Sapphire 4870 Silent Efficiency hőcsöves hűtése kb 10 fokkal kikap tőle furmark alatt és hangosabb is!
Ezt nem olvastam, hanem tapasztalat.
Hajrá Powercolor! => árban nekünk van kitalálva
-
zuchy
őstag
Itt van egy teszt egy 2 gigás HD4890-ről, igaz a nem ugyanaz a kártya, (Vapor-X) mert 870MHz-n megy a GPU a memo meg 1050 (4200)-n. Hát nem sokat hozott az 1 giga plusz, pedig fullHD-ban szarrá AA-zva volt. Pedig ki volt hajtva ilyen felbontás mellett meg a 3.6-on járó i7 miatt. Kérdés, hogy megéri-e az a pár fps a felárat. Szerintem nem.
Minimum fps-t nem láttam, ott érhet talán valamit...
-
-XadAnuX+
őstag
Jó kis hűtést csináltak rá, nagyon jó kis kari.
-
zuchy
őstag
Jó...lehet hozna pluszt 1920x1200 alatt max AA és AF mellett...De milyen árban lesz?
-
Inkább ennek a 2 gigának van értelme, nem azoknak amit a low-end karikra raknak. Ki lehet ezt használni hatalmas felbontáson, és megvan hozzá a kellő sávszélessége is. Míg DDR2 fronton hiába van meg a méret, amíg valami is teli írná, lemenne a Nap.
Teljesen jó ez a karesz, rendes hűtése van, és van mindenhol borda, ahol kell is lennie. -
P00By
nagyúr
Még mindig ez a hűtő...
-
antikomcsi
veterán
Valamivel fel kell kavarni az álló vizet, és ha mással nem, hát ezzel.
Csak egy kis gonoszságképpen mondom, hogy remélem sokan veszik majd 32bites xp alá!
-
zuchy
őstag
2 giga ram jelenleg szvsz felesleges.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- IBM/Lenovo Thinkpad T60
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090 (FOGLALVA)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest