- Kisebb PC-t szeretnél? Az MSI-nek van számodra egy jó ajánlata
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- OLED monitor topic
- Projektor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- RAID
- Milyen pendrive-ot vegyek?
- Fujifilm X
Új hozzászólás Aktív témák
-
#06658560
törölt tag
Hangszoro hianya, nem utcai kozszorakoztatasra van kitalalva, hanem privat mokara. Szerintem ertelmetlen. es furcsa mod hangszoro nelkul is zorgott valami benne ebreszteskor, vagy a fulesbol hallott volna ki a hang? Azt ketlem.
A karcolodasrol nem tudok mit modnani, a gyari vedofolia is meg remekul funkcional a kijelzo elott a bortokban, es a gombot is vedi.
A kijelzo korul meg nem sotetszurke, hanem fekete a keret, es ha jol figyeltem meg, az is az uvegtok mogott van. Ellenben a touch nem kezel ha jol ereztem stylust, meg korommel sem sikerult uzemeltetni, csak ha bort erez.
A safari is vegszukseg eseten bongeszonek elmegy, plane ebben a meretben.
A giroszkoppal kapcsoaltosan, a safarin belul is jol mukodik, plusz at lehet verni elforgatott kepekhez: tartsatok kijelzovel eg fele, es ugy kell fogratni, nem fogja lekezelni.
Kepet feltolteni meg nem sikerult, ahogy a videokkal is docogok eddig, de igyekszem majd megodlani. Es a legnagyobb kitolas: nem lehet musikot csak egyetlen itunesbol feltolteni Grrrrrrr.
Vamp utan : az fm radio hianyzik nekem is, nem jone rosszul egy stabilabb egyseg, mitn amit a K750i-mben van.
Az ara meg: otthonit nem tudom, itt nemetoban olcsobb votl mint az azonos tarkapacitasu, de midnen mereteben kisebb, es a kijelzojet tejkintve nehezebben kezelheto Samu Y2 (?) -kekfoggal, meg erintogombokkal ellatott csoda-es meg a user interface ish azsnalhatobb...
Egyebkent elmegy, egy komplett, telefon, gps cucc teljesebb kijelzovel, azaz nagyobbal, a gombok oldalrak oltoztetesevel, es kekfoggal azonnal vennek egy ujat.
Új hozzászólás Aktív témák
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- EAFC 26
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Fotók, videók mobillal
- Kisebb PC-t szeretnél? Az MSI-nek van számodra egy jó ajánlata
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Windows 11
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Yettel topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- További aktív témák...
- Intel Core Ultra 9 285K - Új, Gari 2028.08.05. -ig - Eladó!
- Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3. 2in1 14"FHD TOUCH i5-8250U 8GB DDR4 ,250GB SSD Win11 27%ÁFÁS, ÜZLETBŐL
- ASUS VG248 24 165HZ
- Apple Airpods Pro 2 megkímélt usb -c
- DELL LATITUDE 7275 2in1 12.5" IPS Win10 TABLET/NOTEBOOK 8G/256GB ÜZLETBŐl, GARANCIÁVAL
- 145 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090 (ELKELT)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Watch S4, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! HP ProBook 645 G4 - Ryzen 7 PRO I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- LG 27MR400 - 27" IPS LED - 1920x1080 FHD - 100hz 5ms - AMD FreeSync - Villódzásmentes
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



