Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz hakosh #24 üzenetére

    Szerintem ha már szórakozást ezen belül is a filmezést nézzük, akkor inkább nézek filmet egy ~ 42 colos full HD tévén, karöltve egy átlagos házi-mozival, mintsem egy 10 colos tableten.
    Mert szerintem a 4 col és a 10 között ugyan van különbség, de ilyen szinten már édes mind1, mert ha már szórakozás és filmezés, akkor az nálam a 30-40 colos tévénél kezdődik, nem egy zsebkészüléknél.
    Arra pedig, hogy az ember utazás közben elüsse az időt filmezéssel teljesen jó a 4 col.
    Szal érted mire célzok? Egy bizonyos szint alatt már olyan mind1 az a pár centi különbség.

    De persze te tabletről akarsz tévén filmet nézni? :F Pedig arra (is) ezer millió jobb megoldás van. És a távirányító? Vagy majd futkosol oda a tévéhez ha épp ki kell futni wc-re? : ) Vagy egyéb... Ez nekem inkább visszafejlődésnek tűnik.

    Nem mellesleg, ha a tablet úgyis csak kiegészítőnek kell (ahogy itt oly sokan mondják), akkor v.színűleg van egy asztali PC, vagy laptop még pluszban .Ergo máris megvan oldva a filmezés. Tehát szükségtelen a tabletről filmezni ha van másik, jobb alternatíva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák