Hirdetés
- Androidos tablet topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kompakt vízhűtés
- OLED monitor topic
- OLED TV topic
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Milyen TV-t vegyek?
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Melyik tápegységet vegyem?
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:13 Téma összefoglaló
A topicot az autós szimulátorok világával - ezen belül legfőképp a SIMBIN Studios játékaival - kapcsolatos kötetlen információcsere és segítségnyújtás céljából gondoltam létrehozni. Jöhetnek a különböző (legálisan használható) kiegészítő modok linkjei, a különböző spontán funrace-ek, vagy komolyabb multis versenyek meghívói, játékbeli setupok, kormánybeállítási és egyéb tanácsok, azt hiszem sokan vagyunk akik tudnánk profitálni a tapasztalatokból. Anno a Race07 Series PH topic is hasonló céllal indult, ám az már kinőtte magát kizárólag a PH WTCC liga topicjává, így remélem ez egy nagy, kötetlen topikként megmaradhat. Az infókat a multis szerverekről, az ötleteket, tanácsokat és a hozzászólásokat is várjuk nagy szeretettel!
Új hozzászólás Aktív témák
-
geraandras
csendes tag
Sziasztok!
A most induló nyári bajnokságunkat szeretném megosztani veletek is:
- Ingyenes nevezés!
- Ingyenes Raceroom!
- Ingyenes Alpine 110 Cup!
- 6 db Ingyenes pálya!További részletek itt: https://gtr-masters.eu/
-
Marci79
senior tag
Raceroom infó:
"Ford Mustang GT3 and Spa-Francorchamps
In the latest Grid Talk #8, KW Studio representative gave a hint of Ford and Aston Martin availability in GT3 DTM 2026 lineup. Besides, he responded directly on license expiry with Ferrari.
I think, Ferrari 296 and Ford Mustang can be on the same single player local race from Nov/Dec this year ... certainly, for those who bought the Ferrari DLC before.
Nevertheless, we have to wait for 8-9 months.
For Spa, the representative said it will be available on the 2026Q1 update from Mar 24 (maybe Mar 25 in non-European time zones). Some other bloggers said, the 2026Q1 update will have 2 versions of Spa, the new one and the old one that was taken away in 2024. The new one is a new DLC, at cost for all. The old one will be available in store as well, for those who did not buy it before."
-
zsalesz
aktív tag
Egy ideig pihent a játék most újra elővettem. Hockenheimring classic kapott frissítést? Nem ilyenre emlékszem...
-
Hummin
tag
Múltkori történet, de csak azért, hogy itt is meglegyen. Hátha belefutna más is. RX 9070XT mellett az történt, hogy a pálya látszólag betölt, aztán mikor már a megjelenítés jönne, fekete képernyő. Mint kiderült Anti-Aliasing és motionblur egyszerre nem lehet bekapcsolva. Nagyon kellemetlen hiba.
-
JulesTS
addikt
SEN Auto
FF 100
FFS Peak
NDP 10
NFR 5
NIN 0
INT 2
FEI 100
FOR 100
SPR 100
DPR 100FFB Strength: 80
FFB Linearity: 100, de ha nem elég részletes kis erőnél az FFB, akkor ezt lehet lejjebb venni.
FFB Minimum Force: 0
FFB Maximum Force: 100
Stationary Friction: 25
Engine Vibrations: 0
Bump Amplification: 25
Gearshift Effects: 5 -
v2
őstag
Üdv. Elég vérszegény az ffb. 8Nm csl dd-re tudtok valami jó setup-ot?
-
JulesTS
addikt
Első olvasatra azt hittem a játékból szedtek ki tartalmakat ....
Én nem vettem csomagokat.
Autók esetében a különböző ligákból, bajnokságokból (dtm, gt, wtcc) megvettem 1-1 autót, abból is 1 festést. Ez elég ahhoz, hogy az egész bajnoksággal, minden autóval együtt játszhassak. Annyi a kompromisszum, hogy csak azt az 1 autót vezethetem, amit megvettem, de az összes többi ott van a pályán.A pályákkal van egy kis szívás, ha az ember le akarja követni az adott bajnokság, adott évben használt pályáit.
A csomagok vagy átfedéssel, vagy csak a drágább csomagokban volt meg majdnem minden és persze volt, ami így is kimaradt.
A nagyon fullos csomagot nem használtam volna ki. Így azokat vettem meg, ami feltétlen kellettek.A kezdő pack amúgy csábító volt, de nekem pl kimondottan Michelisz Norbi verdái kellettek.
Ha a kiválasztott csomagban van olyan ami már megvan, akkor annak az árát levonja, szerintem így korrekt...
Most az "online racing pack" ami megéri... -
Throme
veterán
Első olvasatra azt hittem a játékból szedtek ki tartalmakat ....
Én nem vettem csomagokat.
Autók esetében a különböző ligákból, bajnokságokból (dtm, gt, wtcc) megvettem 1-1 autót, abból is 1 festést. Ez elég ahhoz, hogy az egész bajnoksággal, minden autóval együtt játszhassak. Annyi a kompromisszum, hogy csak azt az 1 autót vezethetem, amit megvettem, de az összes többi ott van a pályán.A pályákkal van egy kis szívás, ha az ember le akarja követni az adott bajnokság, adott évben használt pályáit.
A csomagok vagy átfedéssel, vagy csak a drágább csomagokban volt meg majdnem minden és persze volt, ami így is kimaradt.
A nagyon fullos csomagot nem használtam volna ki. Így azokat vettem meg, ami feltétlen kellettek.A kezdő pack amúgy csábító volt, de nekem pl kimondottan Michelisz Norbi verdái kellettek.
-
JulesTS
addikt
-
JulesTS
addikt
Tényleg nincs már, lehet, hogy csak bug...
-
Marci79
senior tag
Tényleg eltűnt.
Akkor még jó, hogy megvettem a múltkor. Lehet rájöttek, hogy túl jó üzlet vrp-ért megvenni. Bár, nincs benne minden pálya és autó, ami kapható. Pl. a Super Touring autók újabbjai hiányoztak belőle. Ahogy pár régebbi pálya sem volt benne. Pl. Zandvoort 2019(?). -
Tubi1976
tag
Sziasztok!
Jól látom hogy kikerültek a játékból a korábbi csomagok? Pl. Premium pakk?
Most terveztem hogy belevágok és korábban már eldöntöttem hogyan is szeretném kezdeni de eltűntek ezek a lehetőségek. -
zsalesz
aktív tag
Ha megy minden flottul nagyon szeretem ezt a játékot!
-
Throme
veterán
Azt csak halkan jegyzem meg, hogy ez a procedúra a legutóbbi "Big" Updat-el indult ami ha jól emlékszem szeptember közepén volt. Azóta azért vannak gondok, legalábbis nálam nem tökéletes. De a múltban is voltak vele gondok. Személy szerint eddig 3x telepítettem újra, különböző okok miatt. Más játékoknál eddig ilyenre nem volt példa.
De továbbra is tartom, hogy vezetési élményben a legjobbak között van, de a játékosok körében azért rendszerint alulértékelt.Én nem olyan régen csöppentem bele ebbe a szimes világba. Oké NFS, forza crew volt eddig is.
A raceroom indítással nem volt problémám.
Igaz a legutolsó nagyobb frissítés óta még nem volt érkezésem, de ki akartam próbálni, mikor írtad, hogy nem indul. -
zsalesz
aktív tag
Azt csak halkan jegyzem meg, hogy ez a procedúra a legutóbbi "Big" Updat-el indult ami ha jól emlékszem szeptember közepén volt. Azóta azért vannak gondok, legalábbis nálam nem tökéletes. De a múltban is voltak vele gondok. Személy szerint eddig 3x telepítettem újra, különböző okok miatt. Más játékoknál eddig ilyenre nem volt példa.
De továbbra is tartom, hogy vezetési élményben a legjobbak között van, de a játékosok körében azért rendszerint alulértékelt. -
Throme
veterán
Kipróbáltam és ezek sajnos nem oldották meg a problémát. Viszont meglett a hiba. A ReHud miatt lett fekete képernyő. Kipróbáltam, hogy nem indítom el, és minden rendben működik. Azt is megpróbáltam, hogy mentem pár kört majd úgy indítottam el a ReHud - ot. Egyből jött a fekete képernyő...
"Valahol kezdem érteni, hogy miért nem tudott soha felnőni ez a játék... Mert hiába nagyon jó a vezetési élmény, ha folyamatosan új hibákat generálnak. Főleg, hogy egyedi és szerintem maguk sem tudják mihez nyúljanak... Kár érte nagyon csalódott vagyok..."
-
zsalesz
aktív tag
Kipróbáltam és ezek sajnos nem oldották meg a problémát. Viszont meglett a hiba. A ReHud miatt lett fekete képernyő. Kipróbáltam, hogy nem indítom el, és minden rendben működik. Azt is megpróbáltam, hogy mentem pár kört majd úgy indítottam el a ReHud - ot. Egyből jött a fekete képernyő...
-
zsalesz
aktív tag
-
biker
nagyúr
Ismét jött egy frissítés továbbra is fekete képernyő... Azt hiszem ezt én el is engedem. Talán jövő év elején ránézek újra, hátha sikerül elindítani.
Valahol kezdem érteni, hogy miért nem tudott soha felnőni ez a játék... Mert hiába nagyon jó a vezetési élmény, ha folyamatosan új hibákat generálnak. Főleg, hogy egyedi és szerintem maguk sem tudják mihez nyúljanak... Kár érte nagyon csalódott vagyok...dxvk és dx9 render esetén is? próbáld ki mindkettővel
-
zsalesz
aktív tag
Ismét jött egy frissítés továbbra is fekete képernyő... Azt hiszem ezt én el is engedem. Talán jövő év elején ránézek újra, hátha sikerül elindítani.
Valahol kezdem érteni, hogy miért nem tudott soha felnőni ez a játék... Mert hiába nagyon jó a vezetési élmény, ha folyamatosan új hibákat generálnak. Főleg, hogy egyedi és szerintem maguk sem tudják mihez nyúljanak... Kár érte nagyon csalódott vagyok... -
zsalesz
aktív tag
-
JulesTS
addikt
Eddig tartott a csoda. Jött valami frissítés a Raceroomra és most egy új probléma merül fel. Simhub megy, ReHud működik, viszont ahogy versenyt indítok fekete képernyő fogad. Minden működik el is tudom indítani az autót, gyorsít is, hallom a többi autót körülöttem aztán persze valaminek neki megyek. Vissza a boxba, menüben kép visszsjön, indulnék újra a pályára fekete minden. Rehud és Simhub is mutatja az adatokat de kép nincs.
Ez már azért a hihetetlen kategória...
pedig pont valami ilyet javítottak éppen...
-
zsalesz
aktív tag
Eddig tartott a csoda. Jött valami frissítés a Raceroomra és most egy új probléma merül fel. Simhub megy, ReHud működik, viszont ahogy versenyt indítok fekete képernyő fogad. Minden működik el is tudom indítani az autót, gyorsít is, hallom a többi autót körülöttem aztán persze valaminek neki megyek. Vissza a boxba, menüben kép visszsjön, indulnék újra a pályára fekete minden. Rehud és Simhub is mutatja az adatokat de kép nincs.
Ez már azért a hihetetlen kategória...
-
JulesTS
addikt
-
zsalesz
aktív tag
Fejlemények Raceroom discord fórumról:
I think I've found what's causing this error. I was getting it too. I'm thinking you have a Simagic wheel like me. Simagic's SimPro2 needs the telemetry module updated to the new API and for now it seems to be interfering with all other 3rd party apps. SimHub, CrewChief and SecondMonitor updates were not working for me. Solution is to start SimPro2 after everything else and when you get into the pits.
dsjunges83 it's like OtterHud ...
you need:
- Updated CrewChief (with webhud option enabled) / OR use updated dash.exe (https://sealhud.github.io/dash.zip)
- RaceRoom running in full screen
- Change RR steam startup parameter to -webHudUrl=https://sealhud.github.io/Lassú víz partot mos...
Raceroom fans! The updates that you all are asking for is here! Raceroom has officially been added into our list of full game telemetry support in our latest version of SimPro Manager!
-
zsalesz
aktív tag
Fejlemények Raceroom discord fórumról:
I think I've found what's causing this error. I was getting it too. I'm thinking you have a Simagic wheel like me. Simagic's SimPro2 needs the telemetry module updated to the new API and for now it seems to be interfering with all other 3rd party apps. SimHub, CrewChief and SecondMonitor updates were not working for me. Solution is to start SimPro2 after everything else and when you get into the pits.
dsjunges83 it's like OtterHud ...
you need:
- Updated CrewChief (with webhud option enabled) / OR use updated dash.exe (https://sealhud.github.io/dash.zip)
- RaceRoom running in full screen
- Change RR steam startup parameter to -webHudUrl=https://sealhud.github.io/Ez nagyon hasznos köszi szépen! Érdekes módon nekem is Simagic bázisom van...
Holnap ezt ki fogom próbálni.
-
JulesTS
addikt
Fejlemények Raceroom discord fórumról:
I think I've found what's causing this error. I was getting it too. I'm thinking you have a Simagic wheel like me. Simagic's SimPro2 needs the telemetry module updated to the new API and for now it seems to be interfering with all other 3rd party apps. SimHub, CrewChief and SecondMonitor updates were not working for me. Solution is to start SimPro2 after everything else and when you get into the pits.
dsjunges83 it's like OtterHud ...
you need:
- Updated CrewChief (with webhud option enabled) / OR use updated dash.exe (https://sealhud.github.io/dash.zip)
- RaceRoom running in full screen
- Change RR steam startup parameter to -webHudUrl=https://sealhud.github.io/ -
zsalesz
aktív tag
-
biker
nagyúr
Raceroom
sajnos megoldást nem tudok, és az okot sem, de kb fél éve nem mentem egy métert se raceroomal, tegnap lefrissült 50,6GB, lefrissült a crew chief, kézzel kellett a simhubot mert nem ajánlotta fel, majd elindítottam a raceroomot
első pályára hajtáskor bejött a hatalmas "Welcome to otterhud" ablak, leírva hogy kell testreszabni, amit első indításkor ad, majd az összes widgetet ami default kipakolta a képernyőre, mert resetelődött valamiért az összes korábbi beállítás, gumik, benya, helyezés, rating minden is kint volt és működik, elindultam, a simhub rezgeti a shakereket, megy a dashboard, minden tökéletes.Általában én szoktam lenni akinél semmi nem megy ami másnál két katt, szerintem most is nálam van a hiba
Task Failed successfully
-
JulesTS
addikt
-
zsalesz
aktív tag
Raceroom frissült, shared memory is változott a hibridek miatt, így a 3rd party programokat is hozzá kellett igazítani.
Lehet frissíteni a Simhub-ot:
Crewchief-et:
És a Rehud-ot is:
https://github.com/Yuvix25/ReHUD/releases/tag/v0.11.5-betaFrissítettem a Simhubot és a Rehudot is de egyik sem működik nálam...
-
JulesTS
addikt
Raceroom frissült, shared memory is változott a hibridek miatt, így a 3rd party programokat is hozzá kellett igazítani.
Lehet frissíteni a Simhub-ot:
Crewchief-et:
És a Rehud-ot is:
https://github.com/Yuvix25/ReHUD/releases/tag/v0.11.5-beta -
zsalesz
aktív tag
Úgy voltam vele, hogy vagy én voltam amnéziás, vagy mostanában bekerült ez a menü.
Neten is olvasom, hogy nem csak én hiányoltam egy ilyen összesítést.
Erre valaki írt egy külsős progit, amivel játékon kívül lehet mindenféle adatokat megjeleníteni. Nekem vírust jelzett a pc letöltve a file-t és inkább elengedtem, meg ugye nem akarok kilépegetni egy ilyen triviális funkcióért egy programból se.Még jó lenne ha a RR dolgozna ezen, mert jó hogy van már összefoglaló a szezon helyezésekről, pontokról, de az csak futam után érhető el.
Az elején csak annyit írnak ki, hogy mi az én helyezésem és pontjaim száma. 'print-screen-ezni" nem akarok.Nagyon egyet értek ezzel. Tudom azt is, hogy nem sokan vagyunk vele aki offline versenyez, de gyakorolni kiváló, és számomra nagyon élvezetes az AI is. Szeretek online versenyezni de arra az LMU-t használom.
-
Throme
veterán
Úgy voltam vele, hogy vagy én voltam amnéziás, vagy mostanában bekerült ez a menü.
Neten is olvasom, hogy nem csak én hiányoltam egy ilyen összesítést.
Erre valaki írt egy külsős progit, amivel játékon kívül lehet mindenféle adatokat megjeleníteni. Nekem vírust jelzett a pc letöltve a file-t és inkább elengedtem, meg ugye nem akarok kilépegetni egy ilyen triviális funkcióért egy programból se.Még jó lenne ha a RR dolgozna ezen, mert jó hogy van már összefoglaló a szezon helyezésekről, pontokról, de az csak futam után érhető el.
Az elején csak annyit írnak ki, hogy mi az én helyezésem és pontjaim száma. 'print-screen-ezni" nem akarok. -
zsalesz
aktív tag
Amikor vége lett a futamnak és felugrott a táblázat, akkor nem csak az adott futamnak volt egy fülön az eredménye, hanem jobbra volt még egy fül, amin az összesített állás látható. Mondjuk más nincs, csak egy összesítés a helyezésről.
Ránézek otthon hogy jót mondtam-e
Létezik egy program, ami a játék által mentett log file-okból készít valami táblázatot, több adattal is.
Ez nekem nem igazán bejövős, hogy játékon kívül nézegessem a dolgokat. Ennyire nem vagyok nagy versenyző. Másrészt az exe indításakor egy ablak ugrott fel, hogy ismeretlen forrás, vagy hasonló és inkább elengedtem.Köszönöm szépen megvan! Hát őszintén szólva ezt én sem vettem észre.
-
Throme
veterán
Amikor vége lett a futamnak és felugrott a táblázat, akkor nem csak az adott futamnak volt egy fülön az eredménye, hanem jobbra volt még egy fül, amin az összesített állás látható. Mondjuk más nincs, csak egy összesítés a helyezésről.
Ránézek otthon hogy jót mondtam-e
Létezik egy program, ami a játék által mentett log file-okból készít valami táblázatot, több adattal is.
Ez nekem nem igazán bejövős, hogy játékon kívül nézegessem a dolgokat. Ennyire nem vagyok nagy versenyző. Másrészt az exe indításakor egy ablak ugrott fel, hogy ismeretlen forrás, vagy hasonló és inkább elengedtem.
Futamok utánlehet csak ide eljutni.
-
Throme
veterán
Amikor vége lett a futamnak és felugrott a táblázat, akkor nem csak az adott futamnak volt egy fülön az eredménye, hanem jobbra volt még egy fül, amin az összesített állás látható. Mondjuk más nincs, csak egy összesítés a helyezésről.
Ránézek otthon hogy jót mondtam-e
Létezik egy program, ami a játék által mentett log file-okból készít valami táblázatot, több adattal is.
Ez nekem nem igazán bejövős, hogy játékon kívül nézegessem a dolgokat. Ennyire nem vagyok nagy versenyző. Másrészt az exe indításakor egy ablak ugrott fel, hogy ismeretlen forrás, vagy hasonló és inkább elengedtem. -
zsalesz
aktív tag
-
Throme
veterán
Sziasztok!
Raceroom játékban single/championship módban nem találom a bajnokság összefoglaló táblázatot.
A futamok után egyből előugrik az adott futam eredményjelző táblázat, helyezésekkel, köridőkkel, de nem találom sehol az összesített eredményeket (hol állok a bajnokságban, mely pályákon volt eddig verseny, stb).
Létezik, hogy nincs ilyen, vagy csak én nem találom?Kösz!
...bocs megvan. nem értem miért nem láttam eddig
-
Throme
veterán
Sziasztok!
Raceroom játékban single/championship módban nem találom a bajnokság összefoglaló táblázatot.
A futamok után egyből előugrik az adott futam eredményjelző táblázat, helyezésekkel, köridőkkel, de nem találom sehol az összesített eredményeket (hol állok a bajnokságban, mely pályákon volt eddig verseny, stb).
Létezik, hogy nincs ilyen, vagy csak én nem találom?Kösz!
-
Marci79
senior tag
-
JulesTS
addikt
Kategórián belül a túl jóra sikerült autókat néha vissza szokták fogni. A Supertouringban is az Audi a mindentvivő "Lola T" volt az autóskártyában. 4 kerék hajtás, erős motor... Vissza is vettek kicsit a motorerejéből...
-
JulesTS
addikt
Pontosan, sokat tanultam a videódból és a legnagyobb különbség közöttünk, hogy kanyar előtt később fékezel mint én ami ekkora távon is komoly hátrányt jelent nekem. Szebben rajzolod az íveket is, így van mit gyakorolnom!
Két azonos kormányom van, a rim és a pedál a különbség közöttük. Megdöbbentő volt tapasztalni a rali után, hogy a kamionos pályaversenynél mennyivel más fékezni az LC pedállal...
Megyek gyakorolni ha egy kicsit alábbhagy a hőség, a továbbiakban jó versenyzést Tanár Úr!
LC fék sokat számít főleg a trailbraking rutinná válásában. Kamionnál meg a kanyarkijáraton a gáz önmegtartóztató használata. Ha túlpörögnek a kerekek akkor annyi a jó időnek és hiába 5300kg, ha ehhez 5500Nm párosítunk.
-
Marci79
senior tag
Pontosan, sokat tanultam a videódból és a legnagyobb különbség közöttünk, hogy kanyar előtt később fékezel mint én ami ekkora távon is komoly hátrányt jelent nekem. Szebben rajzolod az íveket is, így van mit gyakorolnom!
Két azonos kormányom van, a rim és a pedál a különbség közöttük. Megdöbbentő volt tapasztalni a rali után, hogy a kamionos pályaversenynél mennyivel más fékezni az LC pedállal...
Megyek gyakorolni ha egy kicsit alábbhagy a hőség, a továbbiakban jó versenyzést Tanár Úr!
Raceroom-ban mennyire jellemző az, hogy X idő után leveszik az autó teljesítményét kicsit vagy valami egyéb módon rontanak a teljesítményén?
A DCS-beli dolgok miatt jutott eszembe ez itt. -
fagy53
nagyúr
Pontosan, sokat tanultam a videódból és a legnagyobb különbség közöttünk, hogy kanyar előtt később fékezel mint én ami ekkora távon is komoly hátrányt jelent nekem. Szebben rajzolod az íveket is, így van mit gyakorolnom!
Két azonos kormányom van, a rim és a pedál a különbség közöttük. Megdöbbentő volt tapasztalni a rali után, hogy a kamionos pályaversenynél mennyivel más fékezni az LC pedállal...
Megyek gyakorolni ha egy kicsit alábbhagy a hőség, a továbbiakban jó versenyzést Tanár Úr!
-
JulesTS
addikt
Üdv!
Bepörgettél ebbe a kamionozásba, ami minden szempontból más világ, rali, pályaverseny , ETS2. A RaceRoom 3. helyezése a többiekhez képest hízelgő számomra, de a Te 2.28 időd mellett ez eltörpül, és ezen már az egy palack pezsgő sem segít, inkább ront!
Kirámoltam a családot a nyárilakba, ezt meg kellett ünnepelni!
Örülök neki! A kamion versenyen nincs annyira hirtelenség mint mondjuk Rally-ban, vagy F1-ben. Váltogatni is nagyon ritkán kell. A lényeg meg a jó kigyorsítás, az meg kész türelemjáték. Kicsit lassabb reflexszel is teljesen élvezhető.
-
fagy53
nagyúr
https://www.facebook.com/share/r/19taTLzzsk/
Minden ingyenesen használható!
Gyertek 18 órától kamionversenyezni!
https://www.facebook.com/share/p/1AtmMYrsa2/Üdv!
Bepörgettél ebbe a kamionozásba, ami minden szempontból más világ, rali, pályaverseny , ETS2. A RaceRoom 3. helyezése a többiekhez képest hízelgő számomra, de a Te 2.28 időd mellett ez eltörpül, és ezen már az egy palack pezsgő sem segít, inkább ront!
Kirámoltam a családot a nyárilakba, ezt meg kellett ünnepelni!
-
JulesTS
addikt
https://www.facebook.com/share/r/19taTLzzsk/
Minden ingyenesen használható!
Gyertek 18 órától kamionversenyezni!
https://www.facebook.com/share/p/1AtmMYrsa2/ -
JulesTS
addikt
Ha olyan versenyen/eseményen szeretnél indulni, amin csak DTM2024 van, akkor azt is meg kell venni, hiába van teljesen ugyanolyan autód GTR3-ban. Viszont elég csak egy skinnel megvenni, nem kell az összes.
-
Marci79
senior tag
Egy autót elég egyszer megvenni? Vagy minden kategóiában meg kell venni ugyan azt? Pl. elég csak GTR3-ast megvenni vagy meg kell pl. DTM2024-ben is?
-
JulesTS
addikt
-
JulesTS
addikt
Ha még nem vetted meg a permium pack-ot, akkor az 10000 VRP, ami most a Raceroom shop-ban 75 euro:
https://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=24
Ha jól emlékszem, akkor a meglévő tartalmaid lejönnek belőle.
Sajnos a permium pack-ot csak egyszer lehet megvenni és általában az éppen aktuális friss tartalom (éppen megjelent autó/pálya) hiányzik csak belőle. -
Marci79
senior tag
Ha BF-kor akciózzák akkor emlékeim szerint 7500 vRP (75 EUR) szokott lenni a Premium pack, ami mindig az addig megjelent dolgokat tartalmazza. Csak egyszer lehet megvenni minden csomagot, de ha meglenne már valami tartalmad belőle, akkor százalékosan kevesebbet is fogsz fizetni. A 7500 vRP-t 54.99 EUR-ért lehet megvenni a Raceroom shopban.
Igen, azt néztem, hogy lehet spórolni a vrp-vel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés

- Macbook Pro 14" - M4 PRO, 512 SSD, 24 Gb RAM!! - 68 AKKUCIKLUS !!97%!! - 1.5 év GARANCIA
- Next Level Racing Motion Platform V3 - fél év gyári Garanciával
- Elektromos roller VSETT 10+, Motor 2x1400W, Akkumulátor 25.6AH 60V, Max speed 80km/h
- Újszerű Playstation Portal Garanciával!
- Lenovo L14 Gen 2.,FHD,14",i5-1145G7,8GB DDR4, 256GB NVMe SSD,WIN11
- Keresünk S24/S24+/24 Ultra/S24 FE
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B460M i5 10400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Rampage SHIVA CM 600W
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 14 M4 Max 36GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- Apple Macbook Air 13,6 M4 10C CPU/8C GPU/32GB/512GB - Midnight- 15 Ciklus , 2,5 év garancia - HUN
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Akkor még jó, hogy megvettem a múltkor. Lehet rájöttek, hogy túl jó üzlet vrp-ért megvenni. Bár, nincs benne minden pálya és autó, ami kapható. Pl. a Super Touring autók újabbjai hiányoztak belőle. Ahogy pár régebbi pálya sem volt benne. Pl. Zandvoort 2019(?).



