Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz samu74 #33553 üzenetére

    Időpont elírás miatt volt több köröm Samsungal, szervizekkel végül visszadobta Samsung, hogy hiába USB hibás nincs gari mert ott a minimál repedés kijelző tetején. Illetve gondolom van ha kifizetem a kijelző csere árát ami ugye nem reális. ld köv bkezdés

    Ami izgi volt, hogy találkoztam egy ismerőssel. Szóval Samsung eléggé bekeményített. Teljesen mindegy, hogy szériahibás a készülék vagy akármi mivel egy, egy alig észrevehető mikrosérülést baromi könynen össze lehet hozni így a garis esetek nagyját a kijelző árakkal lényegében "megtagadják". Külön szép amikor maga a kijelző hibás és hőingás (akár töltés közben is) a kijelző elpattan. Mindet visszadobták. (Nem S7 más széria)

    Hát erősen elgondolkodtam... még első S1el kezdtem de ha csere lesz sanszosan nem fogom kifizetni a Samsung prémiumot. Pedig S9el szemeztem. :) Max talán ha megvehető 3év múlva Ttől 99ért. :) De féle addig S7 nem huzza. Aksi csere ugye repedés miatt kizárt.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák