Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Mr.Csizmás #38 üzenetére

    Valahol össze kell spórolni a lap+proci+ram+vga árát. Jó az az aldis KV :D Nekem inkább Dalmayr :D

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • fanti

    addikt

    válasz Mr.Csizmás #38 üzenetére

    Ízlések és pofonok, semmi más.

    Bírom amikor valaki azzal ideologizálja a 100k+ lapját, hogy "na igen, de én hosszú távra gondolkodom" aztán meg egy szűk esztendő sem telik el és ott erőlködik a Hardveraprón, hogy valaki 50-ért elvigye a szarát...

    AtyaÉg...!!! Mi lett volna ha nem "hosszú távon" gondolkodik... :))

    És még belém állnak itt a PH-n korábban olyanok mint pl. BMW azzal a dumával, hogy "látom a te szar 50k-s lapodat az adataidnál...na azt még a szeméttelep sem venné át tőled...majd hozzáteszi hogy ő 700k-t költött csak az egyedi vízhűtésére".
    Vagy megemlítem Kolopele fórumtársat is, akinél otthon már két éve is oled tv volt a budiban is, hogy szarás közben se károsodjon a szeme amikor néz rajta "médiatartalmat"...

    Komolyan...a PH-n egyre inkább évek óta ez a kérkedős, "megveszemalegdrágábbatmerttelikránekem-szakmaiság" dívik, és párhozamban ezzel megy a "húdeszegénységvanmagyarországon" duma is... ezen röhögök jó ideje már.

    Nekem csak az ár/teljesítmény/szolgáltatás/szupport mutató játszik.
    És ez egy közel 100K-s B550-es alaplapnál...ez a mutató... hát nem az igazi.

    Ha már mindenképpen drágább és komolyabb lap kéne nekem, akkor naná, hogy az X570-esekből vinném az Asus TUF GAMING X570-est, aminek a tesztjei is kiválóak lettek és nem utolsó sorban egy év tapasztalat is van mögötte már...pl. kiforrott BIOS, stb...

    Ennyi!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák