Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    Én is köszi a találatot! Volt egy feles RPI-m itthon, fel is dobtam rá működik minden szépen, android és ios app is megvéve, hogy egy kis támogatást tudjak adni afejlesztőknek...

    Bár már régi az írás, de hátha valaki csak most járna erre: webrádiót nagyon egyszerű feltenni, nem kell másolgatni fájlt vagy ilyesmi, elég csak a lejátszási linket bemásolni, majd elnevezni itt:

    A főképernyőn alul van egy Browse lap. Erre rákattintva lesz egy Web Radio nevű ikon. Erre is rákattintva előjön pár lehetőség, itt a My Web Radio (magyarul nem tudom mire fordíthatták, felülről a 2. sor), itt van jobbra egy hamburger menü (3 pötty egymás alatt). Ha a hamburger menüre rákattintunk, ott előjön egy + Add Radio menü, majd erre is rákattintva lesz lehetőségünk adni egy nevt a rádiónak, majd alatta a lejátszási lista URL címét (.m3u, .pls, stb...) megadva majd megnyomva az Add (Hozzáadás) gombot máris a My Web Radios menü pont alatt lesz a hozzáadott rádió.

    Spotify-t viszont még nem sikerült működésre bírnom, de igyekszem, hátha, iletve NAS-al egyelőre még nem próbáltam, de ami késik nem múlik, illetve van úgyis Pandora acc-om is, azzal is szívesen kipróbálnám...

    Szóval köszi még egyszer a találatot! :R

    (#3) intuicio: jól látod, ezt is tudja, + helyi rádiókat is meg tud találni, szerintem érdemes kipróbálnod ha még nem tetted meg...

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák