- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Canon MILC: EOS R és M topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Azonnali informatikai kérdések órája
- RAM topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- CES 2025: Naya, az igazán egyedi billentyűzet
Új hozzászólás Aktív témák
-
wwenigma
Jómunkásember
Ha meg majd nem figyel az user és a 10felekeppen működő alaplapbol pont rosszat választ vagy később pont másféle képpen jól működő alaplap kellene neki akkor meg majd az AMD lesz a sz@r.... Haggyukmá.
A kábel példa hibás, lényegében elvarnad hogy a kábel gyártója tüntesse fel hogy az adott batch éppen mire képes mekkora távon és hány vízért keresztezve. Ha pedig nem működik akkor a Cat6A szabvány a hibás.
-
hokuszpk
nagyúr
"Pár hálókártya is, csak a teljesség kedvéért."
annak kb. szerverbe van ertelme, otthonra a "teljesen felesleges kategoria".
en siman atraktam a masodik pcie16 csatiba a videokartyat, mondjuk az csak pcie3x8, viszont teljesitmenyben 1% kulonbseget nemtudtam kimerni, es maradt +8 savom ( deminek? ) ; hatranya, hogy nem erositett port ( még azert nem tort ki ) ; ellenben igy frankon tudom huteni az nvme ssd -t. -
Ribi
nagyúr
Szerintem indítani kellene egy pert, hogy bizonyos procik tovább boostolnak mint a megadott érték.
Már mind két oldal érvei elhangzottak, csak hát ebből perek szoktak születni, vásárló megtévesztése miatt.
Már elhangzott hogy 10GHz-et is írhattak volna oda, hiszen a max az dísznek van. Ez pedig megtévesztés és ezt akárhogy is magyarázzák megtévesztés marad.
Érdekes, hogy pl vga kártyáknák is ott van a boost frekinél, hogy up to valamennyi. Ezt rendes hűtés mellett minden kártya eléri és még jóval túl is teszi. Szóval ezzel a biossal kb kiszúrták a szemét az embereknek és vicces, hogy sokan tapsikolnak is, hogy arra az 1ns-ra kiírta a kívánt értéket. Csuhaj.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 6700K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- AMD Athlon 3000G processzor AM4 socket
- 6. és 7. gen i3 és i5 processzorok érkeztek!
- Intel Core i7-12700 12-Core 3.6GHz LGA1700 (25M Cache, up to 4.90 GHz) Processzor!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3047, 94% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- BESZÁMÍTÁS! 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise egér garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ Asus TUF Gaming F17 FX707 - 17.3"FHD IPS 144Hz - i7-13620H - 16GB - 1TB - RTX 4060 -3 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest