Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz , #64 üzenetére

    lehet, az túlzás hogy nincs
    én 99%-ban alzáról vásárolok, ha jól rémlik egy darab sincs már náluk 1650s-ből, 1660s-ből talán egy asus

    arn
    ezen csak azt látom hogy regisztráljak ( :
    minden nemzetközi oldal $-t ír, nem eur-t, intel is mindig $-ban adja meg az árait - na náluk pl msrp alatti árak is vannak itthon, lásd most 10400/f cpu-k, pedig ott az msrp min. 1000db-ra vonakozik ha jól tudom -
    ha belegondolunk, nyilván bárki vásárolja meg őket, az x $ lesz a kiinduló és $-ral fizet a vevő, amiből lesz egy eur ár

    Z10N
    semmi nyerészkedés nincs abban
    a piaci árat mindig az határozza meg, mi a kereslet és kínálat új/használt termékeknél, most a kereslet nagy, kínálat kicsi
    az soha nem volt törvényszerű, hogy valami x év után kevesebbet érjen mint vásárláskor, maximum igaz az esetek döntő többségében, de nem mindig
    ingatlanok? ( : senki nem fogja 5m ft-ért odaadni az egykoron annyiért vásárolt lakását, ha most 25-30m ft-ot ér - nyilván nem it példa, de teljesen mindegy, saját tulajdon, kereslet-kínálat mértéke, és ugye ott is több dolognak köszönhető az árnövekedés ami vga-k terén is megtörtént -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Találtgyerek

    addikt

    válasz , #72 üzenetére

    Igen,de azokat is veszik garancia nélkül 150-160 000Ft környékén.
    Viszont,ha már egy erősebb és teljesen új kártyáért + 50 000Ft-ot ki kell fizetni,akkor már felháborodik.
    Ezeket nem azokra értem most,akik megfontoltan akarnak vásárolni és sokallják a 3060 Ti árát,hanem akik megveszik a használt kártyákat majdnem azonos áron és utána sírnak,hogy az új kártyákat,miért adják 40-50 000Ft-al drágábban,mint az MSRP.

    gejala : Ha jól tudom holnap lesz a start. Hol akarsz Te most vásárolni kártyát? :F

    [ Szerkesztve ]

    06-3o/9759I39

Új hozzászólás Aktív témák