Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    A legjobb teszt, amit eddig a telefonról olvastam, főleg azt tekintve, hogy a GCam is ki lett próbálva, ráadásul ugyanazokkal a témákkal. :R

    Nyilván szubjektív, de az ujjlenyomatolvasó nálam látványosan kevesebbszer téveszt, mint az S7 fizikai olvasója. Nyilván lassabban old fel, mint a hátlapi, de nálam szempont volt, hogy 90%-ban asztalon csücsül a telefon, így nem kell kézbevennem a feloldáshoz, tehát számomra hatékonyabb ez a megoldás. Általában, amikor csak tehetem, az arcfelismerést használom, mert az mindennél gyorsabb. Megnyomom a bekapcsológombot, enyhén magam felé billentem a képernyőt és már fel is oldott.

    A jack nem hiányzik, tekintve, hogy 400 MAh-val nagyobb lett az akku miatta+előre került az ujjenyomat olvasó. Rendeltem £30-ért Soundmagic E10BT-t és jobban szól, mint a vezetékes. Azt nem kell ecsetelnem, hogy mennyivel kényelmesebb. Ott az átalakító a dobozban és nem romlik vele a hangminőség. Ok, hogy beszóltak a jack miatt, de akkor még a felhasználókt többsége nem használt BT fülest (legalábbis ők azt álítják, hogy felméréseik szerint ez így van.). A hardvert az oppo feljeszti, nem tudom, hogy mennyi beleszólásuk van ebbe egyáltalán.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák