Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz dreamdancer #47 üzenetére

    Az ugye megvan, hogy ez teljes _asztali_ Win10 és semmi köze az Androidhoz vagy IOS-hez erőforrásigényben? :B

    Ha már nagyon hasonlítás, akkor az OSX jöhet szóba és a linux. Egyébként a Win10 a takarékos. Nem kell neki 3 GB RAM, hogy elmenjen akadás nélkül, mint sok Android telefon, elég 1 is, de kettővel már remekül elvan, illetve a legkisebb WIMBOOT változat, amit ilyenkor telepíteni szoktak, csupán néhány GB tárhelyet kér. Persze ha a tömörítetlen verziót telepítik, akkor is elég a 64GB egy darabig és a 4 GB RAM is teljesen elegendő.

    Kamerát én egyáltalán nem tennék tabletekre, csak előre a beszélgetések miatt, de egyébként ez a tablet jobb, mint ahogy leírod. Azért mégiscsak egy teljes értékű asztali Win10-et futtató eszközöd van. Az már más kérdés, hogy kinek mire elég. Mindenesetre nem poén értékű, mert olcsó és az olcsó Androidok is nagyon gyengén muzsikálnak.

    [ Szerkesztve ]

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz dreamdancer #47 üzenetére

    Ez mondjuk ki tudna váltani egy PC-t a rendszer miatt, de pont ezért rossz tabletnek - a Windows 10 tabletes felhasználásra egy rossz vicc, nincs átgondolva rendesen. Surface Pro-ra és hasonlókra jó, de médiafogyasztó tabletnek inkább vicc...

    Oké, nyilván olcsók meg ilyenek, biztos sebességre se lehet rossz ha van bennük SSD, Atomok se lehetnek lomhák meg mittomén de a rendszer, maga az UI egy vicc. Lehet csűrni-csavarni, de a Windows 10-et csak felkészítették tabletes használatra, nem arra szánják eleve. Pedig a Windows 8 milyen volt...

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • Voloka

    tag

    válasz dreamdancer #47 üzenetére

    Nos bármit el lehet mondani a Win 10-es tabletekről ( mobilokról), de ezt nem . " az Androidnál, pláne iOS-nél erőforrás-igényesebb Win10-zel." Az összes androidos tablete kidobáltam a családnál, s csak Asus, meg Chuvi van ( pedig az nem is egy ász!) ! Soha nincs várakozás, laggolás, recegés, lassulás, amiért az összes droidos tabletemet a pokolba kívántam! S még a gyerek is talál annyi játékot, amennyivel lefoglalja magát. 15-2 játék felet tökmindegy, hogy még 20 jték van, vagy 200, ez már csak elmélet, nincs jelentősége.Arról nem beszélve, hogy hihetetlen előny, hogy a laptop és az asztali gépem, ugyanzt látja, ugyan ott folytatok bármit, ahol a tableten abbahagytam, vagy fordítva! Ez egy olyan előny, amit a droid nem tud! Az iOS igen, de az árban egy teljesen más világ. Szóval nálam a droid, egy mobil kivételével száműzve, soha álmomba se jöjjön elő! Van jövője a mobil, tablet laptop asztali gép, egy azonos oprendszerrel megoldásnak. A stabil működés, lassulás mentesség, tehát Window!

Új hozzászólás Aktív témák