Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz margithid #198 üzenetére

    nekem mindenképp csak az x86-os jöhet szóba, sok pókerteremnek nincs android alá kliense. Pontosabban kb 3-4-nek van összesen, de azok nálam sajna nem játszanak.

    Ez a legnagyobb gondom, mert szeretnék tabletet, de csak windows xp vagy W7 ami jelenleg jó.

    A wind hihetetlen strapabíró, négy éve folyamatosan nyüstölöm, szerintem összesen nem volt 10 nap, amikor nem kapcsoltam be, és bírja. Fél évente kiporszívózom, akku még mindíg 83%-os. Nekem nagyon pozitív, csak az N270 atom a 945-ös grafikus vezérlővel sajnos lassan kezd kevés lenni még pókerhez is. 5 megnyitott asztalnál már érződik lassulás, van, hogy nem cselekszik, hiába kattintok. Természetesen próbáltam már a windowst lightosra venni, korrektül ki van pucolva, de már kevés sajnos. 2G ram is van.

    NNo, egy szó mint 100, megérett a cserére, és ez kimondottan tetszik.

    Igazad van, ha a 700$-t 200e Ft közelébe gondolom magyar árnak, akkor már az elég túlzó. Nagyon sokféle kis notebook kijön ebből az összegből, és az 1kg bizony már nem az a tablet súly, amivel könnyen lehetne bánni mondjuk ágyban fekve.

    Többet fogunk tudni, ha már kézbe lehet venni. Jól látom, hogy ez csak november környéke??? Elég hülye taktika, most bemutatni, aztán fél év múlva lehet megvenni!

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák