Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz Gabor970 #140 üzenetére

    Nekem is msi wind u135öm van, és teljesen meg vagyok elégedve vele, de ezeket a tableteket elnézve én is beszerzek majd egyet, nyilván az ár függvényében is, mert tulajdonképpen szükségem nem lenne rá, de kényelmi szempontból jó lenne, nem kellene mindig az iróasztalnál görnyedni ha böngészni akarnék.
    Egyetlen félelmem az ára és az RT verzió korlátai. Ha jól sejtem akkor ez útóbbin a windows phone-os alkalmazások lesznek majd futatthatók?
    Az x86-os változat meg félek az ultrabookoknál is drágább lesz, 250-300k körül...
    Pedig az lenne az igazi.
    Kínai gyártókról ninc smég hír, hogy mikor jelenek meg tabletekkel? És mennyiért:)

  • margithid

    veterán

    válasz Gabor970 #199 üzenetére

    Én nem tudom még, hogy veszek-e bármilyet, vonzanak, de nemsokára veszek egy jó kis asztali gépet, monitorral 250be lesz, igy nem hiszem, hogy 200k-t kiadok egy X86osért, csak azért, hogy a kanapéból netezek.
    Az RT verziót még emglátom, de van egy érzésem ha 100k körül elsz nekem az sok lesz a kényelemért, inkább 4"os androidos telefonomon nyomulok ha kényelemre vágyom:)
    Neked amúgy ha a pókertermekben könnyen lehet vezérelni az érintőkijelzőn akkor nyerő lehet az X86os.
    Nekem mivel munkára kell az u135 igy az is marad, de eszméletlenül bírja a kicsike, nem is melegszik, volt, hogy egy hétig ment kikapcs nélkül, de valóban az N455 Atom és az 1 GB Ram már nem a legmodernebb dolog, hogy finom legyek:)
    Ettől függeltenül ha csak böngészek és más nem emgy mellette, semmi gond nincs vele.
    Hát igen, sajnos az X86os szerintem csak jővőre elsz kapható, ha egyáltalán itthon lehet majd kapni, de én nem aggódok, a többi gyártó is aktiválni fogja magát remélhetőleg!
    Én kínaiakban bízom, zte, huawei már nem rossz hardvereket gyárt, ha lesz 70k körül tablet vagy 35-40k körül wp8as telefon akkor kiváncsiságból kipróbálom, de inkább tablet érdekelne, 4"os mobilom van, amivel évekig elleszek még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák