Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz rii #145 üzenetére

    Figyeljáé már nem fröcsög itt senki, csak leírják a tapasztalataikat. Nekem is van olyan Windows Hostom ami 5 éve megy és. De pl valóban most kellett kitakarítanom egy MacBook Pro-t mert panaszkodott a gazdája, hogy lassú. Nem az a lényeg, hogy ki mit mond hanem milyen stílusban. Azt is nagyon jól tudom, hogy ehhez az életvitelhez nem nőtt fel az átlag magyar ember mert jó van az ahogy van és amúgy miért is kellene foglalkozni vele, pont neki, ha már megvan, meg amúgy is, meg kell mozdolni, na azt meg nem, egyszerűbb a másikat fikázni, mert akkor nagyobbnak, okosabbnal látszok, tényleg kűttééé más esemest a valóvilág 4-re. Na rajta.
    Nem kellene hülyeségeket állítani, és nem lenne ez. Elég szánalmas, hogy Te is ennyit veszel ki az egészből, ahelyett, hogy elgondolkodnál, hogy más néha mond picit logikusabb dolgokat is. De jó magyar szokás szerint, ha Te nem tudod akkor amásik miért tudja? Mert talpraesettebb? Na az nem lehet. Nőljön fel ez az ország, előbb utána lehet ugatni. Addig meg csak csaholjon, mert kb ez megy itt.

    Ráadásul, csak hogy picit tudj szelektálni is két felé az újratelepítést nem is én mondtam. Ja ki is fröcsög, lehet, hogy TE. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák