-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
tecsu
addikt
"Nem a minőségre van igénye első sorban az embreknek, hanem a látszatra, meg a vélt presztizsre és stílusra amit egyes termékek birtoklása jelent."
Ezzel nagyon nem értek egyet. Nekem igenis fontos a minőség. Az nem baj, ha nem feltűnő, sőt. Ezek mellett persze nem baj, ha szép, de nem hivalkodó. Azért ha megnézed a B&O cuccokat, akkor ezek eléggé visszafogottak, hogynemondjam "letisztultak". Azaz annyi látszik, amennyi kell, de lehet, hogy sokkal többet tud, mint amit elsőre gondolnál róla.Emellett persze a presztízs adódik (nem, nem vélt lesz az), mert amennyibe ezek kerülnek, nem engedhető meg a silány minőség, a használhatatlanság. Ezeknek a cuccoknak megvan a stílusa, akik ezeket veszik, szerintem stílusérzéke is szokott lenni (egyfajta skandináv design). Ebben az árfekvésben van elég sok "csicsa", nem ennyire visszafogott cucc, amire azt lehet mondani, hogy "extravagáns", és akad, amire én azt mondom, hogy bóvli, csiricsáré.
Szerintem ennyi pénzért az ember igenis minőséget vár el, ha ez látszik a terméken, az mondjuk jó."Nekem igenis fontos a minőség."
A legtöbb embernek pedig nem. A látszat sokkal fontosabb.
MCGaiwer
A B&O mondhatjuk a nagy átlagnál jobb termékeket készít, de mégis "fénylő sz@r", mert az árkategóriájában rendre alulmarad, illetve a csúcson sincs egy terméke sem, mert a valóban minőségre utazó gyártók termékei megverik, legalábbis tesztben, az eladás az a fentiek miatt nem feltétlenül az értékkülönbségeket tükrözik.
De nekem semmi gondom nins a B&O-val: egy színnel több a palettán. -
tecsu
addikt
-
zetor2000
addikt
És ez mégis mitől ökoszisztéma?
Mitől működik jobban együtt, mintha különböző márkáktól lennének ezek az eszközeid?Engem nagyon idegesítenek ezek a marketing baromságok, mint a "lifestyle" meg "ökoszisztéma"... főleg azért, mert a B&O adataiból is látszik, hogy a piacot sikerült behülyíteni velük.
Nem a minőségre van igénye első sorban az embreknek, hanem a látszatra, meg a vélt presztizsre és stílusra amit egyes termékek birtoklása jelent."Nem a minőségre van igénye első sorban az embreknek, hanem a látszatra, meg a vélt presztizsre és stílusra amit egyes termékek birtoklása jelent."
Ezzel nagyon nem értek egyet. Nekem igenis fontos a minőség. Az nem baj, ha nem feltűnő, sőt. Ezek mellett persze nem baj, ha szép, de nem hivalkodó. Azért ha megnézed a B&O cuccokat, akkor ezek eléggé visszafogottak, hogynemondjam "letisztultak". Azaz annyi látszik, amennyi kell, de lehet, hogy sokkal többet tud, mint amit elsőre gondolnál róla.Emellett persze a presztízs adódik (nem, nem vélt lesz az), mert amennyibe ezek kerülnek, nem engedhető meg a silány minőség, a használhatatlanság. Ezeknek a cuccoknak megvan a stílusa, akik ezeket veszik, szerintem stílusérzéke is szokott lenni (egyfajta skandináv design). Ebben az árfekvésben van elég sok "csicsa", nem ennyire visszafogott cucc, amire azt lehet mondani, hogy "extravagáns", és akad, amire én azt mondom, hogy bóvli, csiricsáré.
Szerintem ennyi pénzért az ember igenis minőséget vár el, ha ez látszik a terméken, az mondjuk jó. -
MCGaiwer
addikt
És ez mégis mitől ökoszisztéma?
Mitől működik jobban együtt, mintha különböző márkáktól lennének ezek az eszközeid?Engem nagyon idegesítenek ezek a marketing baromságok, mint a "lifestyle" meg "ökoszisztéma"... főleg azért, mert a B&O adataiból is látszik, hogy a piacot sikerült behülyíteni velük.
Nem a minőségre van igénye első sorban az embreknek, hanem a látszatra, meg a vélt presztizsre és stílusra amit egyes termékek birtoklása jelent.semmiben, viszont a B&O gyárt minőségi audio terméket is, nem egy tipikus "fénylő de szar" gyártó. mondjuk kicsit túlárazott, de végülis manapság mi nem...
A beolab 3 vagy 5 helyet értelmes ember inkább vesz egy Spendor Classic 100 vagy 200-at, de attól még nem rossz, amit gyártanak.
-
pengwin
addikt
Nekem is van egy Beoplay H2 fejhallgatóm, egy HP Pavilion laptopom, amihez Beoplay-es hangzásjavító szoftver jár a márkajelzés mellett és van egy V30-am, amin szintén szerepel a logó és B&O fülhallgatót is adnak, szóval jó kis ökoszisztémát sikerült kialakítanom.
Ezért is olvastam kikeredt szemmel a címet, aztán az utolsó bekezdés megnyugtatott, meg amúgyis a Beoplay-es cuccokon is (eddig is) normál B&O logó volt..

És ez mégis mitől ökoszisztéma?
Mitől működik jobban együtt, mintha különböző márkáktól lennének ezek az eszközeid?Engem nagyon idegesítenek ezek a marketing baromságok, mint a "lifestyle" meg "ökoszisztéma"... főleg azért, mert a B&O adataiból is látszik, hogy a piacot sikerült behülyíteni velük.
Nem a minőségre van igénye első sorban az embreknek, hanem a látszatra, meg a vélt presztizsre és stílusra amit egyes termékek birtoklása jelent. -
aTe014
aktív tag
Nekem is van egy Beoplay H2 fejhallgatóm, egy HP Pavilion laptopom, amihez Beoplay-es hangzásjavító szoftver jár a márkajelzés mellett és van egy V30-am, amin szintén szerepel a logó és B&O fülhallgatót is adnak, szóval jó kis ökoszisztémát sikerült kialakítanom.
Ezért is olvastam kikeredt szemmel a címet, aztán az utolsó bekezdés megnyugtatott, meg amúgyis a Beoplay-es cuccokon is (eddig is) normál B&O logó volt..

-
Graphics
Jómunkásember
-
totgab02
tag
Nehogy a nagy sikeren felbuzdulva ez is onallo eletre kelljen mint a huvelyeknek a honor, aztan meg fuggetlenedni is akarjon.
-
hemaka
nagyúr
Micsoda szalagcim, lol.
Van toluk egy H4-em, fasza cucc. -
Graphics
Jómunkásember
-
fuze
őstag
Amúgy komolyan... ne ez legyen már az újságírás mert rosszul leszek. Én nagyon szeretem a PH-t, de ide nem kellenek ezek a típusú cikkek. Aki itt lóg és olvasgat, az úgyis megnéz egy csomó írást. Viszont ezek a clickbaitek teljesen kiakasztanak már. Mi nem ezért kattintunk

Múltkor is egy haverom linkelt valami PCWorld cikket egy csoportba. A cím a következő volt: Bezár a Western Digital Merevlemez gyára. Végigolvasva a cikket, az utolsó mondatban szerepelt, hogy a három közül az egyik.

-
Straw
senior tag
Sok esetben könnyebb egy start-up brandet felfuttatni, mint egy már jól ismert, nagy múltú meglévő márka profilján frissíteni, módosítani. Kevesebb kockázat az anyacégre, Brand-re nézve, ha bejön beolvasztják, ha nem akkor meg kinyírják.
Értsd, a BeoPlay inkább a fiatalabb generációt célozza és a Beats ellen ment, a B&O-ról pedig inkább az jut az ember eszébe, hogy megfizethetlen túlárazott high-end cucc, ami persze sok esetben baromi jó is. Nyilván a BeoPlay sem olcsó, de a brand máshogy volt pozicionálva, más célközönségre. -
Fred23
nagyúr
-
tntmax
aktív tag
Gratula a klikkbait címhez és az igénytelen cikkhez.
-
fuze
őstag
-
mepet
addikt
Megölik = eltüntetik = kivégzik = bedarálják = elsöprik = kicsinálják = .... .... ....
Eddig volt, most meg többé nem lesz, tehát meg lesz ölve valakik által, tehát más szóval MEGÖLIK.
-
Csapoati
nagyúr
-
schawo
titán
-
Orcsi
aktív tag
Na vegre eddig sem ertettem miert szedtek kulon....
-
MCGaiwer
addikt
-
Fred23
nagyúr
Kár érte, kíváncsi leszek, mit csomagolnak helyettük mostantól a csúcs LG mobilok mellé!
-
domerator
veterán
Ezt nagyon egeszseges lepesnek tartom. Van annyira patinas a marka hogy ne jatsszon a nevekkel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Apple iPhone 16 128GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Honor X7D / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia /
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






