Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Gainka #116 üzenetére

    1. A 970 2 évvel nyitott korábban, mint a 480.
    2. "Elszállni", az két l... :U
    3. nV termékről szóló topicban semmi keresnivalója a lassan marginális piaci részesedéssel rendelkező, kedvenc garázscégetek aktuális termékének - legalábbis fordított esetben, ha egy nV-s betéved egy AMD termékről szóló topicba, ezt mindig kifogásoljátok, ergo kívül tágasabb... :U :C

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • he7edik.

    addikt

    válasz Gainka #98 üzenetére

    És így is mindenki 1060 fog venni legalábbis aki némi teljesítmény is szeretne kapni a pénzéért.

    Égő szöveg a flém vázon

  • Egon

    nagyúr

    válasz Gainka #118 üzenetére

    Nyilván azért, amiért adott esetben egy AMD topicban baromságokat irkálnak az nV termékekről... :U
    Ha úgy gondolod, hogy az AMD rászorul a védelmedre, akkor hajrá... :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • b.

    félisten

    válasz Gainka #116 üzenetére

    a GTX 970 104 ezer forinttal nyitott 2014 ben.Én 106 ezer forintért vettem játékkuponnal. Szerencsére nem kell messzire menned, hogy lásd , utolsó bekezdés.. [link]
    "A konkrét tesztalanyt tekintve az ASUS Strix GeForce GTX 970 egy remekül sikerült kártya. Hűtése szinte tökéletes, hisz komolyabb terhelés nélkül passzív, ergo teljesen zajmentes, de még terhelés mellett is rendkívül halk. A GTX 970-es kártyák jelenleg 104 000 forint környékén indulnak, az ASUS szóban forgó megoldása pedig – meglepő módon – a maga 110 000 forintjával alig kerül többe, így részünkről egy percig sem lehet kérdéses az ajánlott minősítés."

    Még 2 dolog, hátha az egód mögé szorult egy kis realitás. első tény megcáfolva.
    3.5 Gb memória és az elavult technológia. hahahah kérlek a mai napig a szaros 480 ez után a kártya után kaptat és ezt istenítitek , amit letett most nektek az AMD nagy kegyesen. Ez a kártya a 770 re 35 % teljesítményt tett rá jóval kevesebb fogyasztással., míg ti már a 3. átnevezett GCN3 karit kaptátok a szátokba.
    Én 2 éve befektettem ebbe 106 ezer forintot és a mai napig egyetlen egy játék sincs ami FHD-m kifogna rajt. Most eladom 50 ezerért , ha lesz kedvem.nem kellett kompromisszumokat kötnöm 2 éven át. Annyira beléd ivódott az AMD féle jövő technológia és még azt is elhiszed, hogy az NV technológiája a béka segge alatt van. miközben 120 watt TDP vel ( 1060) az NV GCN bemutatkozó kártyája is odaveri az évek óta ezt nyüstölő jajemdét. marad a kapaszkodás nektek továbbra is. egy értelmes NV használó se fog átváltani, vörös oldalra, ahogy kijött a teljes paletta. Az 1050 is fájni fog, már látom a PX2 alapokon.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • he7edik.

    addikt

    válasz Gainka #122 üzenetére

    Lesz olcsóbb 1060 is 250 dollár alatti ársávban!

    Égő szöveg a flém vázon

  • b.

    félisten

    válasz Gainka #122 üzenetére

    A válaszom egyszerű. mert gusztustalan cégnek tartom azzal, ahogy bánik a vásárlóival és azzal amilyen propaganda háborút folytat.. Igazából te vagy az ő fegyvere, mert elhiszed a marketinget és hinted is, miközben az amit a valóságban kapsz otthon a gépedben az teljesen más. Képes vagy leírni ilyen dolgot, hogy az Nv technológiája a béka segge alatt van, miközben minden kategóriában az ő kártyái a gyorsabbak kevesebb fogyasztással, kisebb hőtermeléssel.( ez hogy mit tudhatna még a z AMd kártya kit érdekel, ha nincs ami kihasználja, felesleges ficsőr, fogyasztás, stb.
    Ugyan ez CPU vonalon . Évek óta ez van hogy az IGP így meg úgy miközben egy I-3 procival van versenyben a csúcs processzoruk, de persze itt állandóan az IGP van kiemelve, mert abban valóban erősebb. Húha...Ettől kapok agygörcsöt. Miközben mi NV -sek tudjuk, hogy ha az Nv azt mondja, hogy az 1060 980 szintű lesz akkor az az lesz. nem kell bullshit, nem kell semmi.
    Amennyivel drágább lesz, annyival gyorsabb is. persze nem 0 day árakról van szó.

    trueaudió nulla játékkal meg dx 12 Ezt hallom amióta kijött a 900 széria Azóta generációváltás van és sehol egy értelmes játék dx 12 alatt. Mire kell beérik minden. Megfelelő teljesítmény korrekt ár, hibátlan hűtés, jó kártya, Ez kell nem pedig a fellengzős duma. Leszarom hogy GCN 1-4 vagy bármi van a gépembe az számít mennyi FPS van HIGH beállításon FHD ban semmi más. Ja és az mellett ne süljön halálra a kártya és ne üvöltsön a hűtés. Ergo tökéletes vásár volt a 970 és még ma sem tudok neked olyan játékot, amiben látnám azt, hogy a DX 12 szebb, vagy azt hogy a 970 kevés lenne. Részemről lezárnám ezt a témát, semmivel nem vagytok különbek, sőt még rosszabbak vagytok ti AMD sek mint mi, mert téves ideológiákkal vagytok megfertőzve és terjesztitek is. ( nektek gyártotta anno az AMD az I-7 verő buldózert és most a pascalt-maxwellt verő Polarist )

    Még annyi, hogy sehol , de sehol nem fikáztam a 480 kártyát konkrétan. A teljesítményét igen, valamint azt, hogy mire fel forog ez körül a kártya körül a világ, miközben semmi előrelépést nem tud felmutatni, a 2 éves konkurens kártyával szemben,( csak saját magával van harcban ( 380) )a gyártó.csak egy két helyen egy jó árcédulát. Pl Angliában most a GTX 980 265 Font. Biztos, hogy azt venném inkább, mint a 480 karit 240 ért.( persze tudom, a jövő ...)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Gainka #234 üzenetére

    Igen ez nagy probléma amúgy. Szerintem átveszi a xx60 kártya szerepét az 50 vagy ha lesz 50 TI akkor az. Mondjuk ezek teljesítménye azért a 750 Ti óta jelentősen megnőtt, simán alkalmasak FHD játékra, én úgy gondolom . Sajnos ez a klasszikus "3 kategória "megszűnt, inkább 5 van már inkább.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák