Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Az egésznek az a nagy tanulsága, illetve kérdése, hogy amikor az AMD felvásárolta a romokban heverő ATI-t akkor már arra számított, hogy ár/értékben meg fogják verni a konkurenst?
    Illetve mióta lehet ezt ennyire biztosan tudni, hogy ekora változás lesz a hardverek terén? Értem ezalatt a CPUba integrált grafikus egységet. Mondjuk ezt igazából nem nagyon értem, mert ahogy néz(t)em az intel terveit az aszatli processzorokra tekintve, nem igazán emlékszem ilyenekre. Arra emlékszem, hogy minden második évben csíkszélességet fognak csökkenteni.

  • BalaNce87

    addikt

    Be lehetne látni már, hogy az Nvidia egy ideje már teljesen elfogyott. Azt csinálja amit tud, próbálja minimalizálni a veszteségeit.
    Sok éven át csak vergődtek az ATI-sok, mert egyetlen versenyképes termékük nem volt a GPU-k terén. Ezért is vettem 8800GT-t anno :C Ma már tuti 50es vagy 70es radeont vennék, mert az éri meg és potenciál is több van benne.
    Amúgy meg nem kurvára mindegy mi dolgozik a gépedben ha ugyanúgy tudsz játszani a legújabb szoftverekkel? Ez az egész márkahűség egy faszság ezen a szinten, nem mindegy milyen színű a nyák? :P
    És annak ellenére, hogy geforce-om van azóta is utálom az nvidiát amiatt, hogy ilyen szar játék előtt bevillano logóval próbálják elvakítani a laikusokat.

    Én még biztos nem váltok XP-ről egy ideig. A rengetek progi amit használok... Mindent kereshetek meg újra 64biten :F Előre ráz a hideg ettől a tudattól:D

Új hozzászólás Aktív témák