Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FabioeM

    csendes tag

    Sziasztok.
    Sikerült időt szakítanom rá, hogy custom romot rakjak én is a telómra.
    A fluidot olvastam itt, hogy jó, szóval azt is raktam fel.
    De van vele 1-2 gond:
    -a buborékos képernyőzárnál nem bírom kicserélni az alul lévő ikonokat, mert a beállításokba amikor rányomok az Képernyő zárolása menüpontban az Óra és parancsikonra, azt írja, a LockScreenSettings alkalmazás sajnos leállt.
    -felül a notification bar/redőnyből ezeket a qslide alkalmazásokat hogy tudnám eltüntetni? vagy legalább más alk-okat nem lehetne berakni?
    -illetve az a bazi nagy power gomb se feltétlen tetszik ott :D
    -helium nevű programmal lementettem az összes programom adatát, de nem bírja visszaállítani nagy részét valamiért. főleg a subway surfers miatt kellene. pedig itt azt írták, elvileg a gyártó is a heliumot ajánlja: http://www.droidgamers.com/forums/topic/2517-how-to-save-my-subway-surfer-game/
    -a képernyő hasonlóan viselkedik néha mint az alap romnál, hogy jópárszor meg kell nyomnom a power gombot mire bekapcsol a képernyő, mert sokszor csak a gombvilágítás kapcsol be, a képernyő nem.
    -a headset button controller program valahogy nem működik rendesen. amikor át akarom állítani pl a gombnyomást Say time-ra, a program bezáródik.

    Tudnátok ezekben segíteni, légyszi? :)

Új hozzászólás Aktív témák