Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Melorin #4 üzenetére

    HA TV-nek használod a TV-t, akkor nem is fogsz. Mármint a szó régi értelmében, TV csatornák nézegetésére. Ha pedig Settopboxon nézed a HDMI-n jövő jelet, akkor még annyira se.
    Ez a Home screen-t érinti, és aki TV nézésre használja a TV-t, az nem jár a Home screen közelében, a gyakran használt alkalmazások (Youtube, Kodi, Netfix, ésatöbbi) amúgy is ki van téve a sources gombra bejövő alsó menüben. (Kinek hogy hívják ezt a gombot).

    Nekem is Sony droidos TV-m van, de már nem tudom, mikor jártam a Home screenben. Talán akkor, amikor a 7-esről 8-asra váltott a droid verziója, és kíváncsi voltam az új kinézetre. Aztán kész. Ennyi. Nincs ott semmi olyan, ami miatt érdemes lenne ott nézelődni, mert az egyes szolgáltatók dolgai elég szegényesen jelennek ott meg.
    Nekem most nincs Netflixem, de amíg a 30 napos próba volt, addig is azt láttam, hogy erre a Home screenre nem lehet olyan testreszabottan kirakni a tartalmat, vagyis a nézendő filmek ajánlóit, mint ahogy azt a Netflix appban lehet.
    Ugyanígy a kábelen jövő, digitális TV csatornák megjelenítési lehetőségei is elég szegényesek. Asszem talán annyit tud, hogy valamilyen rendszer szerint mutatja az utoljára nézett adók némelyikét. De nincs kedvencek kezelés, vagy bármi ésszerű sorrend benne.
    A youtube is talán 4-5 videót tesz a home screenre a a feliratkozott csatornák videóiból.
    Ezért nem a Home screenről indítok semmit.

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Melorin #7 üzenetére

    Nem vagyunk 1formák.
    Én főleg kábeles TV csatornák nézésére, illetve Kodi-ra használom a TV-t, egy kis Youtube-al kiegészítva.
    A TV csatornák és a Kodi nem igazán ad értelmezhető tartalmat erre a Home screenre, a Youtube reklámjai miatt pedig a SmartTubeNext-et használom, én ezért nem járok a Home screenen.
    De, majd, ha kijön, belelépek, megnézem majd megint.

Új hozzászólás Aktív témák