Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    Tompie:
    Dobozban nem adnak hozzá, bár ez nem egyedi dolog (ezt csak azért írom, ha valaki nem ismerné).
    Őszintén megmondom a gyártó weboldalán nem szoktam körülnézni, de itthon is csak azért, hogy valami ideiglenes megoldást találjak, illetve hátha van valami olyan megoldás, ami tetszik. Én jellemzően kintről szoktam rendelni.
    Egyrészt: Jóval nagyobb a kínálat, nagyon sok olyan kiegészítőt találok, amit itthon nem lehet kapni. Tok/Keret, egyéb megoldások. Ettől függetlenül viszont jó a tapasztalat, vagy annak hiányában ha mástól informálódsz, mert vannak olyan gyártók, eszközök, amik nem 100% -ban passzolnak (pl. tokoknál).
    Másrészt: Általában jól működően le lehet faragni a haszonkulcsot, amivel itthon dolgoznak a kereskedők, ami nem ritkán a kinti ár duplája.
    Harmadrész: Fóliából rendszerint a gagyibb minőséget szokták behozni, amit aztán drágábban árulják, mint a frankóbbat, ha kintről hoznám.
    Negyedrész: Egy-egy márkánál kisebb-nagyobb kutatással rá lehet találni arra a kínai gyártóra, amelyik nekik is szállítja a kiegészítőket. Ergo az esetek többségében ők is ott gyártanak. Pl. HP laptopnál jártam így.

    Én mint mondtam a KÖKI -be szoktam elgurulni, ha valaki Pesti, annak tiszta szívből ajánlom őket (felső emelet a legkisebb is számít feletti szinten), mert jóval olcsóbban árulnak tokokat, mint máshol. Ráadásul ugyan azt. Én ott vettem, ideiglenesnek 990 HUF -ért tökéletes.

    max700:
    Nem hülye kérdés :D

    1.
    HiSuite nekem tökéletesen működik, a hibakeresőt rendszerint kikapcsolom. Rádugom, kiválasztom és automatikus lejátszással kidobja a Windows vagy a Linux (mint ha külön meghajtó lenne, mint ha betennél egy HiSuite CD-t) Én arra tudok esetleg gondolni, hogy valami blokkolja a gépeden vagy nincs automatikus lejátszáson. Elvileg működnie kell, de ha nem, akkor itt a link hozzá és csináld manuálisan:
    http://www.huawei.com/minisite/HiSuite_en/

    2.
    Gyári böngészők szerintem minden készüléken akadnak, legalábbis nekem mindegyikkel volt problémám. Főleg ha gyorsan adom neki a parancsokat: nagyítás, távolítás, görgetés...stb. Dolphine egy nagyon jó megoldás szerintem erre a problémára. Maxthon azért volt jó, amíg normálisan működött, mert egybe töltötte be az egész lapot, egyszerre és nem igazán volt utótöltögetés, elhúzódó munkamenet. Dolphine egyébként szintén addig lesz használható, amíg el nem terjed :D

    3.
    Szerintem a mostani (és az utóbbi időben kiadott) telefonoknál már általános probléma a nagyobb hőleadás. Nekem P7, G2, S3 - S4, sőt még az I5c -nél is, bár utóbbinál kisebb mértékben. Még csak azt sem lehet mondani, hogy a külső fém szerkezet a felelős érte, ha végignézzük amiket írtam. Nyomtam mondjuk egy nagyobb teljesítményű autós játékkal 30 percig szinte semmi hőleadás nem volt, egy kisebb méretű és egyben kisebb igényű autósnál viszont már 10 perc után is. A melegedés mértéke ugyan akkor függhet attól a problémától is, amit itt már több ízben érintettünk, hogy milyen alkalmazások futnak a háttérben. Erre jó egy task kezelő, akár az, amit előttem is már ajánlottak. Ezzel merülés szempontjából is igen sokat takarítasz meg. Az hogy egyáltalán nincs melegedés az erős túlzás, de ez persze használat és terhelés függő.

    4.
    A gyári fólia ideiglenes és nem is alkalmas hosszútávú használatra. Egyrészt nem is fog neked rendesen rajta maradni, másrészt iszonyat gagyi, tehát konkrétan az ujjlenyomaton kívül még a könyves szekrényt is magához vonzaná, ha tudná :D

Új hozzászólás Aktív témák