Új hozzászólás Aktív témák
-
raszputyin
senior tag
Nem hiszem, hogy túl sok haszna lenne Mac OS-t futtatni PC-n. Szerintem épp azért lehet stabilabb, mert nem akármilyen hardveren fut, és nem kell rá/nem szoktak rá mindenféle potya progit telepíteni tucatszám... elvégre a Windows (NT vonal) is meglepően stabil és hatékony, ha szilárd a vas, és nem futtatnak rajta sz@rt. Sajnos tapasztalataim szerint nagyon sokminden, pl. a saját IE és Media Player, de a kommersz vírusirtók is többnyire ilyen sz@rnak minősül -- egyik trial se húzta nálam 1 napnál tovább (persze a vírusok se használnak
)
Persze lehet, hogy az érzése jobb, a felület logikusabb, etc. Mindez nyilván szubjektív. Én sose használtam Mac-et, de rugalmas és gyors felfogású emberektől hallottam, hogy elég rémes és kezelhetetlen, ahhoz, hogy ne akarjam kipróbálniEgyik ismerős pl. nyert egy iBook-ot, de rövidebb-hosszabb ismerkedés óta jobbnak látta a Debián Linuxot fellőni rá.
Ugyanolyan értelmetlen persze Apple gépre wint telepíteni.... amire nem alkalmas a Mac OS, az ''rétegigény'', tehát arra sztem eleve szuboptimális ilyen ''brand'' gépet venni, erre a jóöreg PC jó, amivel ''legózni'' lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 12GB I 500GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Csere-Beszámítás! Asus Számítógép PC Játékra! R5 1600X / GTX 1080 8GB / 32GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 12400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! R9 3900X / RX 6700XT / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest