Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    én ennek az elődjét, egy v200-at használom asztali pc-hez több, mint 1 éve. nagyon meg vagyok vele elégedve! az elem kb 9 hónapig bírta, átlag napi 5 óra használat mellett. így szerintem nem érdemes aksival szórakozni... és nem fog pont játék közben kimerülni, mert jó előre világít a görgő előtt lévő led. én pc multimédia távirányíró helyett vettem, hogy a fotelból mozizva, is tudjak kapcsolgatni, de nagyon jó, hogy nincs madzag, ami visszarántja az egeret, amikor kihúzom a tálcát. játékra igazából nem használtam, de ha jól látom, a 220-asnak nagyobb a felbontás érzékenysége. nagyon ritkán, de előfordul, hogy nem reagál az első mozdulatra, így ha valaki főként játékra használná, meggondolandó. de munkára, mozizásra tökéletes választás.
    még egy fontos megjegyzés! elég kicsi az egér, így kis kézméretűeknek ideális, a jetik, lapátkezűek markában könnyen elveszik a kütyü.
    a görgő oldal irányban is megbillen, és ez definiálható, pl böngészőben előre-hátra, stb. (legalább is a v200-nál így volt, gondolom a 220-ból nem hagyták le)

    [Szerkesztve]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák