Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Versus

    senior tag

    A dolog lényege hogy 2D-ben az Ultra 300/600-on megy az üzemi 500/1000 Mhz helyett,így nem szükséges az emelt venti fordulatszám.Szerintem az ötlet nagyon jó,remélem eszükbe jut majd hogy a Ti tulajdonosok is profitálhatnak belőle.Amúgy természetesen van az FX-en hardweres fordulatszám szabályozás,pont úgy ahogy a ''jobb'' GF4-eken is ott figyel jó ideje ez a feature! Sőt csendben megjegyzem hogy az én ''ős'' GF3-amon is volt ilyen.
    Amennyiben a kártya ennek a hibának köszönhetően megfekszik természetesen garanciális,nem tudom ki állította hivatalosan hogy erre az esetre nem érvényes a garancia,de pl. a fogyasztóvédelemnél 5 perc alatt bukná a kereskedő az esetet.Sőt! Ez bizony érvényes a túlhúzásra is ,ugyanis egyrészt nem fogják venni a fáradtságot arra hogy komoly műszaki háttér bevonásával ''lebuktassanak'' ,másrészt a kártyák úgy vannak készítve hogy előbb fagynak mint sülnek! :) Ha nem így lenne akkor elég érdekes lenne pl egy deklaráltan overclockra készült VGA kiadása lásd Asus V9820Super Fast Ti4200/4800 3 év garanciával! Amúgy elég sok nvidiás ismerősöm van de még senkinek sem sült meg ilyen kártyája pedig mindenki addig húzza amíg lehet.Nekem detonatorral még problémám nem volt,igaz FX-em sem volt még sőt még csak nem is láttam élőben ilyen darabot de hálás lennék ha feltenné a kezét valaki akinek van ilyen! :)

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz ten155 #42 üzenetére

    Amit írtál az orbitális marhaság.

    Premium Vintage

Aktív témák