Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meteorhead

    aktív tag

    válasz Viktor77 #4 üzenetére

    <feed_the_troll>
    Vagy kirakhatnám önragacsos cetlikre azt a pár netsh parancsot, amit cmd.exe-be bemásolnék, hasonlóan 1-2 PS scriptet amik HKLM:\ alatt mókolnak, és akkor nézhetném a fekete hátterű sötét terminált.

    Egyébként látom átment az üzenet. A WiFi egy példa a *rva sokból.
    - Mondhtnám ezt a hangerőszabályzóra jobb-klikkelve előjön egy halom régi beállítás, és most ezt a fröcsögést írva találtam meg a kommunikációs eszközök használatakor 50-80%-kal halkítást kikapcsoló vackot. A hang beállítások a legkiforrottabbak a Gépházban, de ez továbbra sem ment még át.
    - A hálózatot publikusról privátra már nem tudom hol kéne átállítani: elő kéne bogarásznom a Vezérlőpultról a Hálózati és Megosztás Köztpontot? Mert most megnéztem, és ott a profilokat lehet állítani, mi legyen Magánjellegű és Vendég vagy nyvilvános hálózaton, de állítani már nem tudom az aktuális hálózatot, mert régen azt is itt kellett. Lehet koppanás és pislogás után azt is Gépházban keresném.
    - Persze magát a Vezérlőpultot is egyre jobban eldugják, megesküdnék rá, hogy régebbi buildben a Start Gombra jobb klikkelve még előjött. Most már csak az Eszközkezelő és társai, de maga a Vezérlőpult nem.

    Szóval nem a fehér-fekete dolgok érdekelnek, hanem hogy buildről buildre költöznek a nyomorult beállítások. A régi WinForms-zal szemben UWP óriási előnye, hogy XAML-ben pokolian gyorsan lehet grafikus felületeket prototipizálni. Ehhez képest 5 éve (!) nem képesek azt a 80-100 dialógus ablakot portolni és bedrótozni a code behindot.
    </feed_the_troll>

Új hozzászólás Aktív témák