- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Asztrofotózás
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- OLED TV topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
anulu
félisten
floatr, bambano és a többiek: skipeljétek a szemetekkel a hsz-eim szvsz innentől, a lefutott körök jönnek...
az adataim meg túl fontosak ahhoz, hogy olyan programokra bízzam, aminek a kódját bárki megnézheti. az egész GPL-t meg by design tartom b*romságnak, és egyetlen egy pontot sem mutattak még, ami meggyőző érv(!) lett volna mellette.
amúgymeg pont a kernel az, amire azt mondom a linuxban, h OK. a többi? egymástól független húszmillió project csak arra, hogy milyen legyen a desktop env? minek? választás szabadsága? rendben. de húzzunk már egy határt a szabadság és az áttekinthetetlenség között.
az a fajta keresztes hadjárat, amit a "közösség" rendez, hogy "csak a puffin adhat erőt és minden lebíró akaratot", az meg szimplán gyomorforgató. legalább azt a minimális tiszteletet érdemes lenne megadni a másiknak, hogy meghallgatjuk a véleményét, és nem csőből van vki leidiótázva, mondván, h win-t használ.
ha meg ennyire almighty a linux, és 20 éve is maga volt a csúcs, akkor hogyhogy nem annak van most 92%-os desktop részaránya? tudom, tudom, a gonosz MS és az undorító kampányai. az fel sem merül, hogy egyezrűen jobb volt a kezdéskor, és a népek azt választották? (azzal az időszakkal (94-96) mind win mind linux szinten tisztában vagyok, még mielőtt felvetődne a kérdés.)
amíg nem lesz egy egységes irányvonal, addíg egy hobby cuccnál nem lesz több otthoni környezetre, és a hw gyártók sem fognak vele foglalkozni érdemben. csinálnak valamit, hogy ne mondhassák rájuk, h le se tojják, de nem ez az irány nekik. a felesleges telesírását a fórumoknak meg el akarják kerülni.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Radeon RX 7900 XT 20GB XFX Speedster MERC310 Garanciás!
- Playstation 5 Slim Disc Edition 1TB, újra fémpasztázva, 6 hó garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- CANON Objektív ZOOM Lencse EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 IS / 58
- Chieftec CTG-500-80P 500W 80+ minősítésű ATX tápegység
- Gigabyte GA-H110M-S2H (rev: 1.0 LGA 1151 alaplap, + i5-6600 CPU, + Garancia!
- Xiaomi 14T / 12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Windows 10 / 11 Pro Retail aktiváló kulcs Azonnal szállítással, számlával, garanciával!
- 12 GB-os Quadro RTX A2000 kártyák - garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 240SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest



