Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tüzi

    veterán

    válasz beyruth82 #75 üzenetére

    Az emberek nem értenek a finomkodós törvényekből.
    Ezermillió példát fel lehetne sorolni.
    Ráadásul olyanok mint az elektronok. Amerre kisebb az ellenállás, arra mennek. Teljesen mindegy, hogy az a földelést jelenti, akkor is arra fognak.
    Semmi kétségem nincs afelől, hogy csak kőkemény, mindenkire egyaránt érvényes törvényekkel, és büntetésekkel lehet lehet elérni azt, hogy a társadalmi arányok a 70-es 80-as években tapasztaltakhoz kezdjenek közeledni ismét, amit sokan úgy emlegetnek, mint az emberiség aranykora. Ez nyilván a "keleti blokkra" kevésbé igaz, de közel sem teljesen hamis állítás.

    Jelenleg nem ez a helyzet. A gazdag megússza a pedofil-botrányt is (lásd usa @ anglia) a kisembert meg szénné szopatják ha a törvényerdőben nekimegy egy facsemetének, csak azért, hogy a "rend" látszatát fenntartsák azok, akik igazából a rendszer haszonélvezői, miközben ezek mindenhol a társadalmi igazságosság, egyenlőség, és hasonló parasztvakító neonfény dumát nyomják a plebs pofájába.
    Ezalatt pedig szépen híznak. A Te meg az én káromra.
    Engedtessék meg nekem, hogy ne tessen ez.

    Mindegy, eltértünk a témától.

    Amúgy +1 a hsz-edre.

Új hozzászólás Aktív témák