- Egész pofás lett a Lian Li új mikrotornya, és az ára sem vészes
- Az Enermax nagyon belehúzott a "tápozásba"
- Holdbázis és űrkupola az Egyesült Államok csillagászati terveiben
- Nem a képgenerálásnak van köze a képmegjelenítés egyenletességéhez
- A Windows 11 nem akarja ránk erőltetni az AI applikációkat – vagy mégis?
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Házimozi belépő szinten
- Majdnem megfelezi a GeForce GPU-k gyártókapacitását az NVIDIA?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Billentyűzet-választó: mechanikus vs membrános – kinek melyik a jobb?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Pánik a memóriapiacon
Új hozzászólás Aktív témák
-
#06658560
törölt tag
Még egy potenciális felhasználási teürlet: orvosi rendszereknél, megbeszélésekhez kellően részletes röntgenképek, mr felvételek megtekintéséhez. Azért amikor készítenek rólad MR-ben koponya mr-t, s lesz vagy harminc felvétel, azokat normális méretben megnézni nem egyszerű. jobb helyeken már az rtg sem fotopapíros játék, hanem átküldik ámítógépről ámítógépre a felvételt, az orvos meg a monitoron sasolja: ha készült a kezedről hat-hét felvétel, lehet hamarabb derít ki valamit, ha egyidejűleg látja az összes felvételt, nem csak lapozgatva.
-
#06658560
törölt tag
Egyáltalán, ki beszélt itt átlag felhasználási területekről? Senki. A cikkben is le van írva, irodai felhasználás. Ami nem az itt átlagnak számító terület.
AZ 5870 Eyefinity tud 6 monitort, fentebb van a kép a hátlapjáról, de az spec. kari. A Matrox termékével meg nem szükséges a spéci kártya, egy olcsóbb megoldással is boldog lehetsz. plusz ha ilyeneket kötsz az általam fentebb már linkelt nyolc monitort meghajtó kártyára, akkor már lehet komplett falakat használni. Amúgy még egy alkalmazási terület: nagyobb területet megmutató szimulátorok, kevesebb VGA kell a grafika kiküldéséhez. S ha azt nézzük, hogy mennyi egy ilyen blokk ára, vagy egy quadro-é, akkor még meg is érheti.
-
#06658560
törölt tag
Akkor a quad Hd-t leszámítva a többi még marad. Ezer helyre jó a minél több monitor, pár példát már írtam is.
Picturemaker: ha nem megy egyedül, pár segítség-reptéren, forgalomirányítás, tőzsdei tranzakciók, árfolyamok nyomon követése, komplett autó megjelenítése CAD-ben, hogy láss is belőle valamit, ne csak bolhapöcsét, pl. -
#06658560
törölt tag
Hmm. Mondjuk egy légiirányító, egy bróker, esetleg egy komolyabb programozó, 3D tervezéssel foglalkozó ember, akinek kell a nagy felbontás.
Nem sok értelmed van, az biztos, ha nem tudsz a homejúzer gémer körből kinézni a világra.
Esetleg a quad HD felbontáshoz is jól jön egy iylen. -
#06658560
törölt tag
Új hozzászólás Aktív témák
- Holdbázis és űrkupola az Egyesült Államok csillagászati terveiben
- Apple Watch
- Gitáros topic
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Okos Otthon / Smart Home
- Futás, futópályák
- Tanuljunk angolul!
- Suzuki topik
- További aktív témák...
- Eladó Nvidia GTX 650 1GB videokártya
- Dell Latitude 5320 - hibás kijelzők - i5 1135G7 ,16GB RAM, SSD, jó akku, számla
- Gamer/streamer mikrofon, állvány és USB HUB kitűnő árakon!
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen , 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi



