Hirdetés
- Mindenkinél több és erősebb AI gyorsítót ígér Elon Musk
- M.2 csatlakozók terén (is) jónak ígérkezik az MSI közelgő AMD-s alaplapja
- Kivégezheti a kisebb VGA-gyártókat az NVIDIA döntése
- Szinte a semmiből robbanna be az 1,4 nm-es eljárásával a Rapidus
- Félszáz terabájtos HDD-k előtt nyitotta ki az ajtót a Seagate
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Mini-ITX
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED TV topic
- Milyen videókártyát?
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
DonCosta
#321
üzenetére
tippre, eszerint nézve [link] a skinben kell módosítani rajta.
Pécén ez
/usr/share/kodi/addons/skin.estuary/xml/DialogSeekBar.xml
és ott a visible részben rögtön az elején talán törölni kell valamelyik esetet. Talán a Player.ShowInfo-t az utána következő | (vagy) jellel együtt.A libreelecen, mivel az alaprendszer nem módosítható, így lehet ez is a .kodi rejtett könyvtáron belül van tárolva. Hmm bár máshol úgy olvasom, hogy ott is a usr/share-ban van, szóval át kell másolni első lépésként a szerkeszthető területre az egészet
cp -r /usr/share/kodi/addons/skin.estuary /storage/.kodi/addons/skin.estuaryEhhez persze ssh-n át érdemes belépni másik gépről. Az ssh-t is külön kell aktiválni, ha első használatkor a varázslóban nem lett megtéve.
És utána
/storage/.kodi/addons/skin.estuary/xml/DialogSeekBar.xml részen lehet szerkeszteni ezt már. Gondolom majd egy szabályos újranindítás kell, hogy hasson.
Ha nem válik be, akkor lehet az általános kodi topicban jobban tudják, mert ez nem kifejezetten raspi specifikus dolog. -
azbest
félisten
válasz
DonCosta
#299
üzenetére
nem biztos, hogy a vlc már fel van erre készítve. A kodi-t ígérték, hogy frissítik vele, de nem tudom az megvan-e már. Az omxplayer h264 esetén jó lehet, de nem vagyok biztos benne, hogy h265-re is jó. szerk: nem az omxplayer nem tud h265öt.
kamera természetesen nem kell hozzá
Szóval még lehet faragják a szoftvereket. Libreelecből jött már ki alpha verzió, pi4-re is. [link]
-
válasz
DonCosta
#267
üzenetére
Igazából megoldható LibreELEC alatt is az automatikus videólejátszás indítás, de tulajdonképp alapból a Raspbian sem fogyaszt túl sok RAM-ot.
(#268) azbest: Ez így van, és a tévéken is ezt általában pluszba be kell kapcsolni. Nálam Samsungnál a HDMI UHD Color aktiválása után lett elérhető a 60 Hz a 4K és az UHD felbontásokhoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- iMac 24" M1 tökéletes állpotban, dobozában
- Új, Gamer félgép - ASUS B860M-A WIFI + Intel Ultra 5 245KF + Patriot Viper 2x16GB DDR5 6000MHz CL30
- DDR5 Gamer PC - I5 12400f, RTX 3070, 16gb RAM
- Gamer PC - i5 11400f, RTX 2060 SUPER, 16gb RAM
- karcos Lenovo M920q Mini PC - Core i5 8500T - 16Gb ram - 256GB NVMe - számla + gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÚJ OMEN Transcend 14 - 14"2.8K OLED 120Hz - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 - 3 év gari
- Dell Latitude 7410 Intel I7-10810U Refurbished - Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3317, 100% Akksi
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Na ugye hogy kell a 4Giga 


