- Sok memóriát spórol a neurális textúratömörítés
- Jóárasított AI PC-ket szeretne látni az AMD
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- SSD kibeszélő
- Azonnali informatikai kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Melyik tápegységet vegyem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kékes525
félisten
Sajnos az utóbbi időkben a memória ára sem csökkent.
-
válasz
Silentfrog #1 üzenetére
A cég addig adja amíg azt nem mondja egy termékre hogy EOL - End of Life az adott termék (nincs tovább árusitva/gyártva).
A magyar boltoknál ebből semmi sem látszik... ezt nagy valószínűséggel csak a gyártóval tudod lebulizni RMA keretein belül. Ha még nem EOL a termék és elromlik a bolt által adott garancián túl.
-
haxiboy
veterán
Dömping? Azt hittem lesz vagy 1000 féle.
Mindenesetre amíg nem lesz jobb időzítéssel, és elérhető áron (pláne hogy lapot/procit) is kell miatta cserélni addíg nem éri meg a váltást.
Körülbelül 1-2% teljesítmény amit jelenleg nyújtani tudnak a DDR4 ramok, kivéve winrarban persze, de szerintem senki nem 24/7 fájlokat tömörít. -
deakpeti
tag
Ddr4 es ram elegge jo lehet de fps szamot is noveli??
-
ViZion
félisten
Valaki írjon rám 3000 Hz CL11 @1,2 V-nél, köszi!
-
g@bo
nagyúr
válasz
Silentfrog #1 üzenetére
** For Russia the lifetime warranty is determined to be for a period of ten (10) years from the date of purchase by the original end user customer. [link]
régen arra tippeltem, hogy az élettartam gari a ramoknál 10 év.
-
shteer
titán
jöhet zsákszámra csak olcsó legyen
-
Micsoda dömping.
-
tibaimp
nagyúr
Úgy van.
Most, hogy megjelent az Intel Skylake, várható volt. Amúgy meg nagyon helyes, jöjjenek csak az újabb magasabb MHz példányok, én ha cserélek konfigot, már tuti ddr4-es lesz.
-
lenox
veterán
Ki az a HyperX? Nem Kingston a ceg neve?
-
jerry311
nagyúr
Nem, vagy legalább is nem az élettartam garanciára.
A jótállás / garancia törvényileg kötelező ideje alatt, a vonatkozó törvények alapján kell eljárni. Ebben az esetben ha a termék gyártása/forgalmazása megszűnt ezért javítás vagy csere nem lehetséges, akkor a számlán szereplő vételár visszakérhető (elállhatsz a szerződéstől).
Bármi, amit a törvényileg kötelező garancián felül ad a gyártó vagy kereskedő, az már egyéni szabályozás körébe tartozik. Ha nagyon sarkítjuk, akár örök garanciát is adhat a gyártó, de csak azokra a termékekre amik teliholdkor készültek.
Az élettartam garanciás termékeknél minden esetben ajánlott elolvasni a gyártó/kereskedő által meghatározott feltételeket, mert néha érhetnek meglepetések. Pl. az 5k HUF-os RAM modult nem biztos, hogy megéri saját költségen kiküldeni a tajvani gyárba cserére. Láttam már olyat is, hogy az elvárt biztonságos csomagolás miatt már a csomagolóanyagok drágábbak lettek volna, mint a meghibásodott hardver. -
#06658560
törölt tag
Ez csak az új AMD kártyákkal megy?
-
Sinesol
veterán
válasz
Feketelaszlo #2 üzenetére
Nem úgy van minden gari, hogy ha nem tudják javítani/újat adni, akkor kötelező a pénzvisszafizetés garanciaidőn belül? Mármint nehogy már az én bajom legyen az hogy ők épp mit gyártanak és mit nem.
T-nél például legutobb gariztattam telót, de már nem gyártották, javítást nem vállalták, ezért az árát levásárolhattam.
-
Feketelaszlo
senior tag
válasz
Silentfrog #1 üzenetére
Elvileg amíg a termék gyártásban van. Élettartam garis SDRAM-ot pl. hiába akarnál gariztatni, ha már évek óta nincs olyan futószalag, ahonnan keríthetnek neked olyat.
-
Silentfrog
veterán
Azt lehet tudni , hogy a Magyar boltoknál az élettartam garancia mennyi évet is jelent pontosan?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 3 hónapos Asus Rog Strix X670E-F Gaming wifi AkciÓÓ!
- ASUS ROG Strix X570-E Gaming WiFi Alaplap
- Gigabyte B760M Gaming DDR4 / 30 hónap Alza.hu garancia / Beszámítás OK!
- Csere-Beszámítás! Corsair Dominator Platinum 2x32GB (64GB) Kit 5200MHZ DDR5
- Prémium! Felsőkategória! Asus Rog Strix Maximus Z790 Hero Wi-fi Alaplap!
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ASUS Radeon HD6950 DirectCU II 2GB 256bit GDDR5 EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 Videokártya eladó
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest