Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz energy4ever #21 üzenetére

    A fórum fele nem is élt még, amikor én már kígyóblokkot fúrtam a tanműhelyben szakközepesként és még nem is létezett olyan termék az országban, hogy számítógép vízhűtés, de talán még a világon sem. Utóbbiban nem vagyok biztos, mert akkor még netem sem volt nem hogy e-bay-em. Nem tudom Ordasi mikor kezdte tolni a „terméket” pár embernek, akinek nem volt szerszáma, mert nem ismertem személyesen, de szerintem ő is akkoriban kezdhette, mert előtte nem volt mit hűteni, úgy értem kb. semmi értelme nem volt bevizezni a procit.
    Szóval tök jó embert oltogatsz amúgy. Mindegy, abban az időben volt sláger a peltier lap vagy elem ahogy tetszik, mert simán betakarta a blokk. Annak a meleg felét vizezte be osztálytársam és tette tönkre a gépét a kondenzvízzel így én nem eröltettem a dolgot, mert több nyaramat dolgoztam végig a konfigomért úgy amúgy, mert akkor még picit drágább volt a számítógép.
    Szóval nem tudom meddig lehet lemenni vele (peltierrel), de kegyetlenül zabált akkori léptékekhez képest. Nagyon durván kapta fel az ampereket magára és egy kodegány tápom volt, mert az volt és szevasz, örültem hogy valami van. Nem egy okból nem mentem rá, de kegyetlenül hűtött és fűtött egyaránt és osztálytársam megcsinálta, szóval volt az a víz, ami a meleg felét tudta kezelni. A párával ő sem számolt megfelelően. Ment a levesbe a vasa.
    Ettől még lehet kamu a videó, minden esetre folyékony nitrogénhez képest meg jó szarok az értékek amiket láttam már ha azzal volt összevágva, de nem fogom végignézni mert pont lexarom úgy egyébként.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák