Hirdetés
- Korszakok keverednek a HYTE legfrissebb, lekerekített külsejű házában
- Egy éven belül háromszor csinálta ki saját CPU-ját a Corsair méregdrága PC-je
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- Most állítólag törölték a korábban pletykált GeForce RTX 50 Super sorozatot
- Eleinte nem kíméli majd a pénztárcákat a Panther Lake
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Milyen egeret válasszak?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Apple MacBook
Új hozzászólás Aktív témák
-
moha21
veterán
Margitkáéknak kötelező egyből win8-ra váltani? / csak, mert sok helyen még mai napig találok DOS-t!!! /
De tényleg ez nem egy kötelező dolog, emlékszem DOS-al én jól megvoltam meg a 3.11-el.
Utána win95 hát na talán annyit nem szidtam semmit. Win98 SE teljesen jó volt ( persze azért nem teljesen, de a millenium felejtős volt sosem akartam, havernál láttam elég is volt. bejött az XP nekem azóta az meg az ubuntu tökéletes / jó néha más linux-ot is muszáj használnom /, de win7-et egyik haverom gépénél se tudtam megszokni, ezért nem is ruháztam be rá. Egyébként ezek az én berögzüléseim.>Ez a tapis dolog meg úgy ez az egész nekem nem tetszik, persze attól még lehet kiváló csak tényleg már-már annyira egyszerű így, hogy mindenre elég 2 agysejt.
Nyilván aki annak idején baszott megtanulni a DOS-t is és más indította el a pre2-őt a suliba helyette annak mindegy ezután is... Na mindegy megyek vissza a norton vagyis total commander-hez:> -
kokyt
senior tag
"Persze, ki lehet rúgni az összes Margitkát és be lehet őket nyomni operátornak egy kóreai termelő üzembe ahol annyi lesz a dolga, hogy egy kék meg egy zöld gombot nyomogat egész nap."
Egyrészt aki felelősség teljes munkát végez, és pénzt kap érte, az vegye a fáradtságot hogy olvasson, és gondolkodjon kicsit, ellenkező esetben mehet gombokat nyomogatni, másrészt ha mindig a Margitkák "igényeit" tartanánk szem előtt valószínűleg még kavicsokat pakolgatnának jobbról balra, jobb esetben abakusszal számolgatnának, bár ez utóbbit is gyakorolni kell, és úgy egyáltalán megtanulni.
Tartani kell a tempót a fejlődéssel, nem fékezni azt.napos2600: +1
-
napos2600
tag
nem kell kirúgni margitkát, el kell küldeni tanfolyamra vagy csak venni neki egy ribbon for dummies könyvet, de ha ötödszörre sem érti, hogy mi az a szalag és nem találja meg a betűméret állítást vagy akármit, akkor sebbge kell rúgni, mert nem tudja ellátni a feladatát.
és egy kicsit neki is változni kéne (persze ezt sem lehet mindenkire ráhúzni), de a hozzáállással van itt baj: ha nem értem, nem is fogom és nem is akarom megtanulni, tehát az egész szar (és a kormány és a mindenki szar és takarodjon) - így tényleg nem fog haladni az a nemzeti szekér!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- AliExpress tapasztalatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Olyan lesz a Google Térkép, mint a segítőkész haver az anyósülésen
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Gyúrósok ide!
- Avast! Antivirus topic
- Futás, futópályák
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- magyar billentyűzet - 165 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Microsoft Surface Hub 2s - Interaktiv 4K monitor/ All in one PC - I5 8. generációs - Piaci ár alatt
- Benq - LU951- 5000 Ansi Lézer projektor - Piaci ár alatt
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3303
- PlayStation 4 Slim 1TB
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
- AKCIÓ! HP EliteBook x360 830 G7 i5-10210U 16GB 512GB 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3326, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



