Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Abu85 #21 üzenetére

    A Techreport mérte le valamikor régen, mikor bevezették az első series 9-et. Az még Sandy-s volt egyébként.

    Akkor ez egy nagyon nem korrekt csusztatas volt...

    De megint kevered a dolgokat. A 17 wattos Ivy-nek van 17 wattos Trinity ellenfélnek.

    De a Hondonak a Brazoshoz van koze, nem a Trinityhez, es arrol beszelunk, ugyhogy nem hinnem, hogy keverem. Foleg nem megint, ez alatt mit ertesz?

    A Brazos esetében szinte mindegy a turbó. Úgy van kalibrálva, hogy lényegében csak a 3DMark alatt jelent előnyt. Játékban gyakorlatilag végig az alapórajelen teker.

    Ezert irtam ezt:

    szoval oke, hogy esetleg a turbos c-60 es c-70 szintetikus grafikaban verhet egy 10 wattos ivyt,

    Szoval hogy amikor megy a turbo, akkor lehet, hogy veri.

    A 7 órás üzemidőben kételkedem.

    Nem tudom, pl. az Acer Iconia W700-ra legtobb helyen 7 oras idot irnak, webezessel lattam 6:48-as merest. De amugy sem ertem, hogy egy kb. ultrabook meretu, ultrabook sulyu gepnel miert nem ultrabook uzemidot varnal?

    Akkor neked félrevezető. Ennyi. Együtt tudok ezzel élni.

    Oke, de eddig ugy tunt, hogy az 'amd a legjobb' uzenetet mostanaban legtobbszor sikerult azert ervekbe csomagolni, szoval ala is volt tamasztva valamivel, de itt nagyon kilog a lolab. A fenti sandyvel egyutt ez az utobbi honapok melypontja, remelem innen mar csak felfele vezet az ut...

Új hozzászólás Aktív témák