Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btz

    addikt

    válasz cinemazealot #2 üzenetére

    Remek Lightbox, ha lesz időm jobban átnézem. Az általam használt boxot is meg tudnám csinálni, hogy kikapcsoljon ha a kép mellé kattintok vagy az esc-re. Ha megnézed az enyémbe billentyűparancsokat is tettem, ezáltal a nyíl billentyűk segítségével navigálhatok a képek között.

    Responsivan építtettem fel a dolgot mert én magam is sokat használom telefonról és tableteről. Az én ízlésemnek egyelőre megfelel, amúgy már rengeteg újítást raktam bele a blogpost megírása óta :)

    Responsive kamera lista. A mappákban található képekeó számlálójábal. Gombokkal a kamera törléséhez, nézéséhez, az utolsó uploadolt kép adatai a kék gomb alatt, illetve title mezőben. (Ezt is majd LIGHTBOXOSÍTANI akarom)

    A Camreader is teljesen responsive lett. Nagy betűvel van kiemelve a kép sorszáma, vastagan szedve a képfájl neve, alatta pedig a dátum.

    Nem tudom pontosan milyen módon szeretnéd feldolgozni szerveroldalon a kamera képeket, illetve milyen feldolgozási funkciókat lehetne létrehozni a macskakaja tolvaj macska lefülelésére :D Az én kameráim mozgást rögzítenek, így könnyen kikereshető egy egy esemény. :)

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák