Hirdetés
- Szénszál és réz találkozik az Inno3D egyslotos RTX VGA-in
- Vezetékmentes és kompakt gaming klaviatúra a Cherry Xtrfy védjegyével
- Cserélhető filtereket biztosít az Elgato legfrissebb, 4K-s webkamerája
- A YouTube-ot is betiltják a gyereknél az ausztrálok
- Gyilkosságban és öncsonkításban akart segíteni a ChatGPT
- Haladó fájlrendszerek, de mire jók? Ext4 vs Btrfs vs ZFS vs APFS
- Milyen notebookot vegyek?
- Házimozi haladó szinten
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Egér probléma
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
GypsFulvus2 #40 üzenetére
Csakhogy az nem kiterjesztett öngyilkosság, hanem tömegmészárlás. Ha magadat ölöd meg, mert tudsz valamit, amit nem akarsz, hoyg elterjedjen, az öngyilkosság. Ha megölsz még pár ezer embert pluszban, akiknek semmi beleszólása a döntésbe az hidegvérű gyilkosság. A világ úgyis úgy működik, hogy aki elég tehetséges/gátlástalan/jókor volt jó helyen, az felülre kerül és olyan döntéseket tud hozni, ami komolyan befolyásolja mások életét. Bármelyik megoldást választod a három közül, ezek közül a csoportok közül juttatod valamelyiket átmeneti előnyhöz, belátásod szerint. Véleményem, hogy az emberi természetből adódik ez a fajta struktúra. Erről szólt az egész 20. század, hogy hiába találnak ki utópiákat, a hatalom alapvető szerkezete ugyanaz marad mindig, legyen az királyság vagy kommunizmus.
A 4. megoldással csak lemészárolod az embereket, miközben semmi pluszt nem érsz el, a viaskodó csoportok megmaradnak és ugyanúgy marakodnak a hatalmon. Az a rész ezért elfogadhatatlan volt számomra. Ott egy csomó ember, aki csak élni szeretne, látni a családját, neki tökmindegy, hogy ki van hatalmon, nem attól lesz boldog, hogy ez vagy az irányít. Mint ahogy a való életben sem az adja a boldogságot az embernek, hogy melyik politikai erő van a feje felett.
Én egyik választást sem éreztem jónak. Ha én állok ott Jensen helyén, akkor tuti, hogy megmondom Elizának, hogy: Listen, bitch, nem fogod ezeket az előre elkészített szar videókat sugározni, azt fogod kiadni, amit én mondok neked. és akkor majd én megmondtam neki, hogy mi az ami mehet. Persze az is felmerült bennem, hogy ki vagyok én, hogy én döntsem el, hogy hogyan haladjon tovább a világ. De ha már egyszer a nyakamba szakadt a felelősség, akkor olyan lehetőséget válasszak, amit később fel is tudok vállalni.
(#41) Polllen
Olyasmi nem volt
Új hozzászólás Aktív témák
- Haladó fájlrendszerek, de mire jók? Ext4 vs Btrfs vs ZFS vs APFS
- Milyen notebookot vegyek?
- Házimozi haladó szinten
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Star Trek
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- Steam topic
- Tudományos Pandémia Klub
- Ingatlanos topic!
- További aktív témák...
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/1TB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Lian Li HydroShift 360 LCD /3x120mm RGB FAN/ HSLCD36RB (593933)
- Lian Li Hydroshift 360 LCD /FANLESS/ HSLCD36NB (593932)
- LG 65C4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bomba ár HP X360 11 G5 - Intel N4020 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W11 I Garancia!
- LG K61 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gombászkönyvek egyben