Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz godzsy2 #652 üzenetére

    Nem tökölök, várom a telefont, hogy végre bemehessek levásárolni a pénzösszeget! Addig pedig csak informálódni tudok.
    Én egy olyan készüléket szeretnék, amit frissít a gyártó, fejleszti rá az újabb firmware-eket. Nem hanyagolja el úgy a támogatást, mint az előző TAB-omnál - meg úgy általában a kínai gagyik (és itt most erős tisztelet a kivételnek). Ja és fontos a 2 év garancia - ami igencsak leszűkíti a kört!
    Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az előző TAB-nál olyan sok problémánk volt, hogy iszonyúan összerántotta a közösséget. Május óta már 4.2.2 ROM-ot is fordítottak rá a hozzáértőbb srácok, baromi jó és stabil is lett tőle a készülék, csak sajnos akkor az enyémnek kezdett szarakodni az akksija - ami sosem volt jó, nem sokra rá meg teljesen beszart. Pont, mire végre használható, stabil, korszerű ROM volt rá erős WiFi-vel, mutliuserrel, stb, stb.
    Ha így vesszük, sajnos a HD 7 is kicsit le van maradva a régi Nexus 7-hez képest. Azon 4.3 van már a megjelenés óta, HD 7-re meg még csak most szállingózik a 4.2.2 és - ahogy te is írod - akár 4.3 is lesz majd rajta egyszer. Ezért ez is egy dilemma, csak sajnos 2012-es Nexust már nem találni nagyon ( pláne, hogy MM-hez vagyok kötve...) és HD 7-esből is csak Kék színű 07-08-as van a közelemben. Én azt elhiszem, hogy szőrszálhasogatónak tűnhetnek az igényeim, de olyan szinten szívtam meg az előzővel, hogy ezúttal mindenre próbálok előre felkészülni. Bár, szerintem ha valaki kicsit is technikai ember, nem akarja megvenni a 'régit'(4.2.1), ha már van ugyanabból frissebb, újabb, korszerűbb (4.2.2). Nem hinném, hogy ezzel én vagyok így egyedül.
    Félreértés ne essék, rettentően tetszik a HD 7-es! Csak azok a kételyeim vannak, amiket leírtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák