Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    Nagyon szép gépek, és majdnem vettem is egy T100 Chi-t, aztán úgy döntöttem, hogy kivárok. 8 colos Win8.1-es tabletet cserélnék 10 colosra, vagy nagyobbra. Ezek a tabletek nagyon szimpatikusak voltak elsőre, aztán jöttek a gondok. A nagynak az ára nem tetszik, a kicsinek a procija. Irracionálisan drágán adják a Core M-es gépeket, így marad számomra az Atom vonal, viszont ha már Atom, akkor X7 legalább.
    A Win10-et sem ártana megvárni, és egy olyan konfigot venni, amit már eleve ahhoz terveztek, drivereztek.

    Ezen felül van még pár hibája ezeknek a gépeknek. Én még megbocsájtom, hogy nincs a billentyűzetben extra háttértár, és/vagy akku, de azt már nem, hogy nincs rajtuk rendes méretű USB port, amire rá lehet dugni külső perifériát.

    Szóval várnom kell. A kövi tabletem Win10-es lesz, minimum 10 colos, Full HD-s, 4 Gb RAM-mal, 128 gigás háttértárral (tőlem lehet eMMC-is, csak sok hely legyen), és vagy egy teljes méretű USB port kell rá nekem, vagy egy USB 3.1 C-type csati. Ezen felül legyen 150 körül az ára.
    Ez a Chi egész jó próbálkozás volt, de az apróbb hibáin elhasalt. Remélem a folytatás már átgondoltabb lesz.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák