Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Szép meg jó meg minden. Csak kár, hogy értelmetlen =/
    Az ilyen külön blogokat közel nem látogatják annyian, mint itt a PH!-n a blogodat.
    Így voltaképp az átpártolással vagy félig átpártolással a lényeget veszíted el, a közönséget. Tehát majdhogynem csak magadnak dolgozol =/
    Ettől függetlenül teccik a design! :)
    Esetleg a menü gombok mouse_over képét alakíthatnád át. Nemtom hogy nevezik...

  • Dany007

    veterán

    válasz barnam_ #9 üzenetére

    :)

    Én csak azt mondom, hogy amíg itt van egy potenciális x ezer fős látogatószám alapból, addig egy külön blogot vagy megtalálnak az emberek, vagy nem. Itt így is úgyis van párezer ember mindig.
    Igen, ez a címlaposnál jön ki jobban, de szem. bejegyzésben szintén érezhető.
    Nézd meg az innen eltávozottak saját blogját / weboldalát. Ott van cizoe, noname, twollah, tildy stb... akik így hirtelen eszembe jutnak.
    Mindegyik fogta magát, és csinált a pH-n kívül egy blogot magának, tökmind1 milyen indokból kifolyólag, a lényeg, hogy 1-2 hónapig még olvasott volt, aztán szépen fokozatosan kihalt az egész. Alig van látogató hsz meg semmi.
    Szóval, ha csak nem csak magadnak csinálod, akkor nem látom értelmét a költözésnek. Persze egyéni igények meg minden, az érthető, de magas látogatottságra ne számíts. Szerintem...
    Mert pl. én is szívesen olvasnám az ilyen blogokat. Akárkiét, akár a fent említett fórumtagokét is. De azért, mert ők átmentek másik, külön oldalra, azért én nem fogom külön könyvjelzőzni az ő blogukat, hogy rá pillantsak néha. Hiszen itt a PH!, ide mindig járok, ha itt van akkor elolvasom, de külön csak azért nem fogok 5-6 bejegyzést elmenteni.

Új hozzászólás Aktív témák