Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz pakriksz #68 üzenetére

    Ryse a legszebb cím xbox one-on, a the order meg a ps4-en. És igen, részletességben hasonló kategóriáknak tartom, nem véletlen hogy a Ryse nem full hd-ban megy az xboxon, azt már csak a ps4 bírná. Pc-n is nagyon szép játék a Ryse, érződik hogy a crysis készítőinek munkája akiket nagyon nagy divat megint a magadfajtának becsmérelni, de nekem a crysis 3-ra sem volt egy rossz szavam sem grafikailag. Pláne hogy egyik játék sem követelt nagy gépet, azt megint csak a vérpistikék kiabálják, akik maximális élsimítással (konzolon hírből sem ismerős dolog) és hasonló dolgokkal operálnak. Azt hittem most a grafikáról van szó...

    Egyébként ha világmegváltó lenne az amiről beszéltek akkor konzolon már jelentkeztek volna ennek látható eredményei, azok a példák amiknek ti a fikcióit tényként állítjátok be. No de a ps4 már kiforrottabb rendszerű is, mondj egy példát ami bizonyítja hogy az újfajta megközelítés felforgat bármit is. Tízezer objektum egy minden elemében komplex játékban(nem oldalnézetes amiga játék)? Nincs. Korlátlan élsimítás pl? Nincs. Fix 1080p 2015-ben? Nincs. Szép és igényes játékok vannak, itt ott akad is, ez van, konzolon ezt szoktuk meg, p2-nél is, ps3-nál is, xbox 360-nál is. Mindegyikben úgy néz ki világmegváltást sikerült összehozni, mert a mai konzolok pont olyanok mint elődjeik. Illetve a ps3 ezerszer nagyobb ugrás volt a ps2-hőz képest.

    Azt nem értem a pc-n mitől lenne más a helyzet, bármely gyártó bármely termékével, ha a konzolon, megkötések, egyik oldalon a gonosz microsoft nélkül, mindkét oldalon a nagyon gonosz "nvidia garázdálkodásai" nélkül sem sikerült semmi olyat mutatni amire ne lenne ma képes egy pc mostani software környezet mellett 280x-el vagy egy 770-es vga-val, mely mindkét vga átnevezett és valójában több éves.

    Nagyot fogtok koppani hogy ha tényleg ennyire komolyan gondoljátok az ugrásszerű fejlődést. Pláne visszafele, egyszer már eladott termékeken, pont ez az érdeke az AMD-nek, hogy tovább csökkenjen a piaci részesedése azzal hogy nem ösztönöz új termék vásárlásra. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Crytek

    veterán

    válasz pakriksz #88 üzenetére

    Hehe az lehet én nem értek a hwekhez meg ugy a pchez általában de az biztos hogy a te szemed orvost ill. beavatkozást igényel.
    Ryse toronymagasan napjaink egyik legszebb játéka.
    Ha az nulla mondjál már valamit hogy neked mégis mi a szép.AC Unity-t nem kell azt ismerjük az a másik graf császár game.

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák