- Hobby elektronika
- DVB-T, DVB-S (2), DVB-C eszközök
- HTPC (házimozi PC) topik
- Videós, mozgóképes topik
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- OLED TV topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Lenovo B575e – belépő üzleti notebook AMD E szériás APU-val
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
hibavissza
veterán
válasz
julius666 #26 üzenetére
Ez a gondolkozásmód elképesztően veszélyes, ostoba és nem visz előre. Egész egyszerűen fenntartással kell kezelni mindent. A híreket emberek írják, olyan megfigyelések alapján, amit más emberek lehetővé tettek számukra. Az emberi érzékszervek kijátszhatóak.
Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy a mai világban a mai kor technikai szintjén dőreség valami mellett teljes mellbedobással kardoskodni és hinni benne. Hinni a templomban kell. Az emberiséget a kétkedés, a megismerni vágyás vitte előre. A hit nem vezet sehová társadalmi szinten. Illetve vezet, háborúhoz, népirtáshoz. -
hibavissza
veterán
válasz
Cathfaern #10 üzenetére
Gondolom a nemzetbiztonsági okokból problémás az lehet, hogy hány arabot fujtottak vízbe egy nap....ez egy vicc. Undorodom ezektől a nemzetbiztonság szóval takarózó alvilági figuráktól.
Az régen rossz, ha egy "nemzetbiztonságosdiból" fontos dolgok (rakétaindítókódok, tengeralattjáró kódok, műholdkommunikációs kódok) egy ilyen tacskó kezéből ki tudnak kerülni. Ezzel ismét csak a rátermettségüket bizonyítják. Bűzlik ez ha így, ha úgy igaz...nekem erről a nemzetbiztonságról a szocialista nép érdeke majomszöveg ugrik be. ezzel az a gond, hogy ha ezt kimondja, már egy tisztességes hazugságot sem kell kreálniuk...aztán már nem mondanak semmi....csak elvisz a fekete autó a családod mellől....nemzetbiztonsági okból....vagy mert te is azon a piacon próbálsz megélni, amin a nemzetbiztoságilag fontos elvtár...urak is.
-
hibavissza
veterán
egyetértek. azok az üzenetek valószínűleg hajaztak a videóra. mondjuk számomra eddig sem volt titok, hogy katonának és politikusnak a hulladék megy és attól, hogy monitoron keresztül csinálja, még mind egytől-egyig lelkiismeret nélküli tömeggyilkos.
hiányolok egy linket a cikkből, ami a "hős" amerikai gyilkosok videójára mutat.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- bambano: Bambanő háza tája
- Gyúrósok ide!
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen légkondit a lakásba?
- Hobby elektronika
- DVB-T, DVB-S (2), DVB-C eszközök
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASRock FORMULA OC RX 6900XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 15db töltő egybe (65W + 90W) kerek végűek
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Nincs még weboldala, vagy szeretne újabbat? 50.000-ért teljes oldalt kap
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Toshiba P300 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged